2733
2734
عنوان

پریشب شوهرمنو با سیلی زد

| مشاهده متن کامل بحث + 3221 بازدید | 132 پست
اونم روانیه میره درخواست طلاق میده  میگم لجبازی لجبااااز میگم بعضی وقتا خیلی عصبی بشه بلاک میک ...

چقدرترسویی دختربره درخواست طلاق بده باید دلیل قانع کننده ببره براقاضی بایدمهریه نفقه همه حق حقوق شمارو دودستی تقدیم کنه تابتونه طلاق بده کسی پول خریدزمین نداره میتووه ایناروبده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
عزیز ازدواج کردم

مگ نمیگی هنوزعروسی نگرفتی 

خب طلاق میگیری 

ای بابا ببخشیامغزتوسرت داری خواهرمن

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ن عروسی نگرفتم

وایییی درکت نمیکنم خب طلاق بگیر

بنظرت همچین ادمی ارزششوداره یه عمررررر زجربکشی غصه بخوری خون دل بخوری هزارتادردومرض بگیری 

من دیگ حرفی ندارم سردردشدم🤦

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
ممنون وفت گذاشتی💖💖💖

🤦😔🥺😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

لجنازه روانیه خب میره قرض میکنه ولی در کل من ۲ سال خورده از درسم مونده واقعا نمتونم هم خونه داری هم ...

خیلی ها در حالی که دانشجو بودند ازدواج کردند. 

فقط با برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده میشه به همه ی اینها رسیدگی کنی. 

با رفتارهای همسرت به شدت مخالف هستم، اما شما هم انگار ایشون رو درک نمی کنی! 

میگی حدوداً یک سال و نیمه که عقد هستین، دو سال و خورده ای هم مونده از دوران تحصیلت، یعنی انتظار داری شوهرت 4 سال با زن شرعی و قانونی اش، از رابطه جنسی کامل، محروم باشه؟! 

خب معلومه که مردها با خانم ها متفاوت هستند و به اعصاب و روانش فشار میاد و بصورت رفتارهای نامتعارف بروز میده. 

البته که بازم مخالف هستم با کتک زدن و بد صحبت کردن و درخواست های غیر متعارفش. 

آشپزی و خونه داری و همه کار هم میتونی فوری یاد بگیری، اینقدر سخت نگیر. همه که از اول، همه چیز بلد نبودن. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
لجنازه روانیه خب میره قرض میکنه ولی در کل من ۲ سال خورده از درسم مونده واقعا نمتونم هم خونه داری هم ...

پس چرا ازدواج کردی؟

پسر مردم زن گرفته نامزدی ی سال دوسال نه ۵ سال

راستی چرا اینجا تاپیک میزنن که فقط اشتباهاتشون تایید بشه و بهشون دروغ بگن چرا تاپیکهای دروغ و سرکاری ...

شاید یکی از دلایلش این باشه وقتی یکی تو یه مشکلی غرقه به خاطر فشار روانی زیاد نمیتونه درست تصمیم بگیره نهایتا فقط دنبال اسون ترین و راحت ترین راهکاره که یکم احساس امنیت کنه

مثلا استارتر الان واقعا تو وضعیت بدیه احتمالا خودشم میدونه از این دیگه شوهر در نمیاد و وقتی که از شوهرت کتک خوردی فاتحه ی اون رابطه خونده ست ولی راحت ترین گزینه اینه که بگه نه شوهرم درست میشه بعدا و خودم مقصر بودم که عصبی ش کردم و ....

تکاپو برای نجات ✨️