2733
2734

بخوام به هیکلم نمره بدم در کمال بی اعتماد بنفسی صفر میدم، یه پوست روشن دارم که اونم بخاطر پر مویی ندید میگیرم

قدم بلنده باور کنید بخاطر لاغریم ، و کشیدگی دستا و گردنم بلندتر دیده میشم 

چارشونگی سایز پای شماره 40 لاغری پاها و پایین تنه ، تخت و بی برجستگی بدن

بنظرتون قدِ زیادیم چقد تاثیر داره تو ازدواجم؟

امکانش هس طرف بخاطر قدم بخواد منصرف شه؟

یه بار خواستگارم میگفت نسبت ب بقیه دخترا بلندی

بعدها هم لاغریمو بهش اضافه کرد

حس میکنم با این قد و هیکلم تو دل نرو ام

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وزنتوببربالاخوشتیپ میشی میمیرن برات ازمن گفتن

ولی من در به در دنبال چاقی ام

دریغ از یه کیلو

یسری ممنوعیتای غذاییم دارم و چاق شدنو سخت تر میکنه برام

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚

قد بلند که خوبههه

فقط باید هیکلتو بسازی

برو باشگاه و با رژیم درستش کن

دوست من ۱۸۱ بود

چند ساله ازدواج کرده و قدش هیچ تاثیری نداشت

پسر بلند پیدا میشه

ولی خودت باید اعتماد به نفس پیدا کنی

امضاش... منم ۱۷۰ ام  یعنی قد بلندم؟ تو متوسطیییی

خب حالا شما شاید قد ووزنت تناسب داره ولی اخه من بخاطر کشیدگی دستا و گردن و کل بدنم بگم بهتره...

و لاغریم بیشتررر دیده میشم

چنده قدت.. سهی کن یکم توپر بشی برو باشگاه بدنت فرم بگیره

باشگاه هم رفتماا ولی جز گرفتگی بدن و درد عضلات نتیجه ای نداشت برام

من ۱۶۹ ام و وزنم ۵۳منو چی میگی😑

خب بازم وزنت از من بیشتره :)

2706