2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما هروقت زایمان کردی بیا تجربتو بگو ماک زایمان کردیم نه افتادگی پیدا کردیم نه گشاد شدیم نه دردمون ...

من قطعا میرم سزارین چون اصلا در توانم نیست درد بکشم،عزیزم تو فامیل دیدم دیگه میگن خودشون.خداروشکذ شما اونطوری نشدین

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟
عزیزم بعضی ها اینطوری هستن،کی گفته درد ندارها شاید برا شما درد نداشت،ولی همه که طبیعی کردن درد میکشن ...

بله درد دارع ولی سوال این خانم درد لحظه بیرون کشیدن بچه هست این قسمت رو همه گفتن درد نداره 

بله درد دارع ولی سوال این خانم درد لحظه بیرون کشیدن بچه هست این قسمت رو همه گفتن درد نداره 

آهان من فکر کردم منظورشون هنگام زور زدن هست

اگه بچه سرش بیاد بیرون فکر کنم تمومه دیگه

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟
از چند هفته شروع کنم پیاده روی رو ؟؟

ماه آخر .واسه من تا الان بریچه بچه م .

دعا کن نچرخه .بچه اولم طبیعی بود اینم گفتن باید طبیعی بشه

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
ماه آخر .واسه من تا الان بریچه بچه م . دعا کن نچرخه .بچه اولم طبیعی بود اینم گفتن باید طبیعی بشه

انشالله به سلامتی زایمان کنی واسه من سفالیک بوده تا الان و دکتر گفت نی نی درشته به نظرت زایمان سخت میشه مثلا اگه ۴ کیلو باشه ؟

2706