2733
2734

اگ آره بگین چطور آدمی بود ظاهری رفتاری و... 

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دوستم با یه پسر مجرد و ازدواج کرد 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
2731

بله دخترعمم  یک پسر هم داشت با یه مرد مجرد و بشدت پولدارررررررررررررررر ازدواج کرد اونم سه چهار ماه بعد طلاقش ولی خب ایران زندگی نمیکنه و اون شخصی که باهاش ازدواج کرد ایرانی هم نیست...

آدمایی که شوهرشون بد بودن و خودشون خوب بودن خیلی خوشبخت شدن تو ازدواج دوم این برمیگرده به انتخاب درست و اینکه خودشونم آدم خوبی بودن 

ولی اینا که خوشی زده بود زیر دلشون اینا دومی هم شکست خوردن 

بنظرم بستگی داره به خود آدم 

خدایاشکرت❤️✨

اره فامیل خیلی نزدیک ما دو هفته مونده بود به عروسی جدا شد 

پسره خیلی دهن بین و بچه ننه بود خانواده به شدت مزخرفی داشت

بعد یه مدت با یه پسری آشنا شد که همه جوره حمایتش میکرد احترام میزاشت به خواسته هاش الان خوشبختن

2740

شوهرش خیانت کرد بهش و جدا شدن ،با پسرعموش ازدواج کرد الان آلمانه ،عین ماه بود خیلی خوشگل ناز قد بلند سفید ،قبل ازدواج پسر عموشون می‌خواستش که ازدواج اول رو کرد و با نامردی پسره و دخترخالش ریختن رو هم فرار کردن آلمان و بچه های خانم و بردن ،ایشونم ازدواج کرد پسر عموش بخاطر بچه های همسرشون مهاجرت کردن زندگی عالییی

دوست خالم بعد دو تا بچه بخاطر مشکلاتی  که داشت جدا شد الان ۵ساله که جدا شده

و دوباره ازدواج کرده (۳ ساله) و باردارم هست و اصلا ۱۸۰ درجه تغییر کرده

یه زن مستقل و قوی و خودساخته شده و خیلی هم باکلاس و ماشاالله شیکه     

آره دختر خاله هام حتی تا ۴۰ سالگی هم ازدواج دوباره داشتن و خدارو شکر خوشبخت شدن 

ویژگی مثبت بخصوصی داشتن؟ 

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
بله دخترعمم  یک پسر هم داشت با یه مرد مجرد و بشدت پولدارررررررررررررررر ازدواج کرد اونم سه چهار ...

عربه؟ 

2706