2733
2734

خیلی حالم بده دوماهه داداشم فوت شده ،قلبم هر ثانیه هزار تیکه میشه ،،نمیتونم نفس بکشم ،دلم نمیخواد زندگی کنم 😔😔 اتیش تو دلمه ،نمیدونم چیکار کنم ،ناامیدم ،امیدی واسه ادامه دادن ندارم😭

دَردیسـت‌ بِـه‌ جانَـم‌ ولـی‌ نیسـت‌ طَبیبـی!!!پِنهـان‌ شُـدِه‌ دَر‌ خَنـدِه‌ی‌ مَـن‌ بُغـض‌ عَجیبـی️🥀✨

تا یکی دو سال اول سخته واقعا 

بعدش بیادشی اما زندگیتو میگذرونی.... 

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱  منو دختر خالم این   یه کاربری  رو داریم 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من چهارتا از عموهام فوت شدن همه جوون زیر 35 سال

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
 تا یکی دو سال اول سخته واقعا  بعدش بیادشی اما زندگیتو میگذرونی....

حالم خیلی بده 😭

دَردیسـت‌ بِـه‌ جانَـم‌ ولـی‌ نیسـت‌ طَبیبـی!!!پِنهـان‌ شُـدِه‌ دَر‌ خَنـدِه‌ی‌ مَـن‌ بُغـض‌ عَجیبـی️🥀✨
مامانم .....۳تا برادرش فوت شدن..... یکی اش وقتی خیلی جوون بود.... داغ عزیز دیدن سخته زمان لازمه ...

😔😔روحشون شاد

من چهارتا از عموهام فوت شدن همه جوون زیر 35 سال

وای😭😭علت فوتشون چی بود؟

عزیزم اول ک خدا صبرت بده تسلیت میگم بعد اینکه سعی کن سر خودتو با ی کاری گرم کنی فکر و خیال ادمو داغ ...

😔😔ممنون گلم 

۳سال از مرگ دردناک داداش حوون ۲۲سالم میگذره.هر ثانیه میمیرم و زنده میشم .غذاهای مورد علاقشو ک میپزم برام مثل زهر هلاهل میمونه انگار دارم گوشت داداشمو میخورم،هنوز دارم خواب آشفته میبینم

خدا بهتون صبر بده برادر منم فوت شد سخته ولی میگذره هیچ وقت فراموش نمیشه برا شادی روحش قرآن بخون خودت ...

اونم جوون بود؟؟ روحش شاد گلم

وای😭😭علت فوتشون چی بود؟

یکیشون مریض شد 

یکیشون با دوچرخه افتاد تو دره

یکیشون با خانومش و بچش و شوهرعمم فوت کردن تو تصادف

یکیشونم پارسال تصادف کرد 

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2706