2752
2734

من به امید خدااااااااااااااااااااااا

🍉🍎لایک نکن خواهرم لااایک ننکککننن🍎🍉چقد حقوق میگیری چرا ازدواج نمیکنی چرا بچه دار نمیشی رتبه کنکورت چند شد.اینا به کسی ربطی نداره.من عاشق تاریکی بودم. عاشق هوای ابری و بارونی ِ وحشی.نمیدونم چیشد یهو عاشق آفتاب شدم. دلم‌لک میزنه برا هوای خنک بهار. برا آفتاب. برا سرسبزی.دوستان‌ از ماست که بر ماست. INTP هستم.‌.. یک تنهای تنها. بدون هیج دوست و رفیق.. یک گمشده در وهم وخیال.از همین الان بدون پسر مامان ، سپهر مامان، من تا بی نهایت تا آخر دنیا تا ابدیت دوستت دارم پسرم. تو آسمون ِ بی کران منی🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تازه شروع به خوندن کردی یا از اول مهر میخونی

تازه نیس ولی پیوسته نبوده💔

🍉🍎لایک نکن خواهرم لااایک ننکککننن🍎🍉چقد حقوق میگیری چرا ازدواج نمیکنی چرا بچه دار نمیشی رتبه کنکورت چند شد.اینا به کسی ربطی نداره.من عاشق تاریکی بودم. عاشق هوای ابری و بارونی ِ وحشی.نمیدونم چیشد یهو عاشق آفتاب شدم. دلم‌لک میزنه برا هوای خنک بهار. برا آفتاب. برا سرسبزی.دوستان‌ از ماست که بر ماست. INTP هستم.‌.. یک تنهای تنها. بدون هیج دوست و رفیق.. یک گمشده در وهم وخیال.از همین الان بدون پسر مامان ، سپهر مامان، من تا بی نهایت تا آخر دنیا تا ابدیت دوستت دارم پسرم. تو آسمون ِ بی کران منی🩵
2706