2752
2734
عنوان

تعبیر خواب سید

163 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها من امروز صبح خواب دیدم یکی از فامیلامون سید بعد عموم تازه فوت کرده من و مامانم داشتم می‌رفتیم داخل خونه بعد اون آقا داشت ازپله ها میومد پایین که بره باهم احوال پرسی کردیم که یهو به من گفت مواظب این برنج‌باش که نریزه من اصلا قبلش هیچی دستم نبود یهو دیدم برنج تو دستمع توی ظرف یکبار مصرف بعد رفتیم گوشه خونه با مامان و این آقا (من چند ماهه پیش شش ماهم بود سه قلو هامو از دست دادم)من تا این آقا رو دیدم زدم زیر گریه میخواستم بهش بگم چقدر واسه من سخت گذشت بچه هامو از دست دادم یهو بدون اینکه بزاری من حرفمو بزنم بهم گفت من سفارش تو پیش بابام کردم بابامم فوت شده کسی بلده تعبیر خواب کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شالله که خیره عزیزم

تعبیر بلد نیستم ولی بنظرم خواب خوبی میاد 😍😍

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

انشالله خیره و بزودی باردار میشی میگن بچه ها برکت زندگی هستن خب برنج هم همون برکتیه که دست شماس که بهت گفت مواظب باش نریزه 

یعنی باردار شدی مواظب خودت باش که بچه سالم بیاد بغلت

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نترس جانم که دستانم جدا شدنی نیست ز دستانت❤...این عشق بماند تا ابد در قلبت امااانت ❤ تویی ماهم پریزادم نه یک دل که صد دل به تو دادم ❤بدان که در بند تو  باشم آزاد آزااادم ❤

یه آزمون شرکت کردم حدودا یک هفته قبل آزمونم خواب دیدم با یکی از اقوام میخواستم بریم گردش البته من دوچرخه ام رو همراهم بردم توی مسیری که میرفتیم برخورد کردیم با یه مکانی که ارگان دولتی بود و برای حل مشکلات مردم اومده بود به اون منطقه سربزنه ، اون آشنایی که همراه من بود مشکلش رو بیان کرد و نامه اش رو تحویل داد منم بلافاصله نامه ای که همراهم بود رو نشون دادم و برام مهر زدن  نامه رو ولی موقع برگشت دوچرخه های زیادی اونجا بود که دوچرخه ی من گم شده بود و میخواستن یه دوچرخه شبیه دوچرخه ام رو بهم بدن قبول نکردم و برگشتم پیش همون جایی که اول رفتم پیش اون آقای مسئول و دنبال دوچرخه ام بگردم و پیدا کنم بعدش دیگه از خواب بیدار شدم

حالا امروز متوجه شدم اون آشنایی که باهم بود استخدام شده ، الان خیلی نگران خودمم یعنی ممکنه چون برگه ی منو هم مهر کرده منم قبول شم؟ اگه آره پس این گم شدن دوچرخه چیه دیگه

ولی توی خواب با سماجت میگفتم باید دوچرخه ام پیدا بشه چون توی این ساختمونه و اینجا گم شده

کسانی که تعبیر خواب بلدین ممنون میشم برام تعبیر کنید،

انشالله خیره و بزودی باردار میشی میگن بچه ها برکت زندگی هستن خب برنج هم همون برکتیه که دست شماس که ب ...

نمیدونی چقدر بغض کردم من معمولا خواب نمیبینم ولی از صبح تا حالا مدام اشک میریزم🥺😭

وقتی بیدار شدم خیلی گریه کردم میدونی دلم خیلی شکسته بود 

عزیزم ان شالله خبر های خوب می‌شنوی

من بارها از این خوابها دیدم و احساس قوی داشتم بعد بیدار شدن

حس میکردم که انگار تو بیداری دیدم

جالبه بعدشم تعبیر میشدن

حس کردم خواب شما هم اینطوریه😍

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706