2737
2739

یه خلاصه بده ازش

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پرش

پرواز

رهایی

فلاکت

تپه ی  آباد نمانده 😅

گل

نفس

شهد عشق 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
یه خلاصه بده ازش

پسره یه ومپایره که از دنیای خودشون میاد توی دنیای انسان ها تا بتونه خون بخوره که به یه دختر برمیخوره که خون خاصی داره و میخواد خونشو بخوره ولی نمیتونه و موقعیتش پیش نمیاد و برمیگرده به دنیای خودش ولی بعد دوباره میاد تا دختره رو پیدا کنه و وقتی پیداش میکنه همکلاسیش میشه توی دانشگاه... 

پسره یه ومپایره که از دنیای خودشون میاد توی دنیای انسان ها تا بتونه خون بخوره که به یه دختر برمیخوره ...

خون شیرین بزار😁 البته اسمش تکراریه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2740
معمولاً وقتی شروع به نوشتن کنی اسمش در میاد از توش  راجع به چیه؟

یه ومپایره که از دنیای خودشون میاد توی دنیای انسان ها تا بتونه خون بخوره که به یه دختر برمیخوره که خون خاصی داره و میخواد خونشو بخوره ولی نمیتونه و موقعیتش پیش نمیاد و برمیگرده به دنیای خودش ولی بعد دوباره میاد تا دختره رو پیدا کنه و وقتی پیداش میکنه همکلاسیش میشه توی دانشگاه... 

خلاصش اینه

قشنگه ها ولی تکراریه بنظرم بهتره تکراری نباشه اسمش

خلاصه ت به اسمش میخورد اخه😂  پیوند خون بزار

اره بهش میاد😂 اینم قشنگه مرسی

خواهش میکنم 😂😂

2706