2737
2739
خوب دکتر باید بری آنتی بیوتیکی چیزی بنویسه برات  تو خونه که کاری نمیشه کرد  داروخونه ها ...

عمم دستیار دندونپزشکه انواع دارو رو استفاده کردم فایده ندارههه نمیدونم چرا دوتا نوافن خوردم اثر نمیکنهههههههههه یکی ساعت ۱۲ خورده یکی نیم ساعت پیش 

خدایاااااااااا نبض میزنه تیر میکشه تا گوشم اصن دلم نیخاد از جا بکنمش عین ی ادم بگیرم مث چی بزنمش🥲

منم همینم آخه بدبختی من کل دندونام ردیف پایین درد داره کی میشه برم بکشم دیونه شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی قرص پرانول له کن پودرشو بزار رو دندونت فقط به زبونت نخوره،بعد چند دقیقه تفش کن

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
شیاف دیکلوفناک استفاده کن تا بری درستش کنی اگر عفونت داره که ممکنه اول بهت آنتی بیوتیک بده التهابش ک ...

الان ک نصف شب ندارم وای خدایا اینهمه از بعدظهر خوب شد با نوافن الان باز یهو درد گرفت دلم میخاد بکشمش دوپایی بپرم روشو فحشش بدممممممممممم😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬

2731
خدایاااااااااا نبض میزنه تیر میکشه تا گوشم اصن دلم نیخاد از جا بکنمش عین ی ادم بگیرم مث چی بزنمش🥲

اخی عزیزم منم این د دا رو کشیدم ی شب تا صبح بس که مسکن خوردم مسموم شدم 

چقدر زود دیر شد، حیف💔
مترونیدازول بخور 

اموکسی سیلین س تا خوردم دیگ اخری بعدظهر بود تموم وای خدایااااااا حداقل اگ شب درد میگرفت میرفتم ی امپول میزدم مسکن الان چ وقتشههههههههههه

منم دندونم خرابه باید بکشم دردش ریخته تو کل دندون ردیف پایینم دارم دیونه میشم ار عصر تا الان تا دردم ...

بخداااا کشیدن خیلی بهتره تا تحمل این دردددددددددددددددددددددددد😬

2740

چرا درستش نميکنی 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
ی قرص پرانول له کن پودرشو بزار رو دندونت فقط به زبونت نخوره،بعد چند دقیقه تفش کن

نداریم مسکن فقط استامنیفن نوافن ریفن پروفن مفنامیک اسید خوردم با اموکسی سیلین هم واس عفونت 

بخداااا کشیدن خیلی بهتره تا تحمل این دردددددددددددددددددددددددد😬

منم هم این درد الانت رو میفهمم ی دندون درد بکنه خیلیییییی درد داره من کلی گریه میکردم هم اینکه دچار این دررررررررد اشغالم که همههههه فکم درد میکنه الان دردش آروم بشه برم بکشم اگ هم مشکلی نباشه میکشم تو این بکی دو روزه از شرش راحت میشم

چرا درستش نميکنی 

دو س بار رفتم درست کنم دکترا وقت نمیدادن شانس گندمم رفتم مطب پیش عمم درست کنن دکتره رفت تهران الان نمیدونم فردا بکشم بمونم درستش کنم بخدا معدم داره از هم میپاشه انقد دارو خوردم 😭😭😭😭😭😭😭😭

الان ک نصف شب ندارم وای خدایا اینهمه از بعدظهر خوب شد با نوافن الان باز یهو درد گرفت دلم میخاد بکشمش ...

والا چی بگم ولی شیاف جوابه فکر کنم

یکی میگفت ژلوفن سوراخ میکردیم می‌داشتیم رو دندون .

یه جایی هم دیدم یکی دندون درد شدید داشت فلفل سیاه روش گذاشت گفت مثل آب رو آتیش بوده

2706