2733
2734

صبحانه چون دیر بیدار شدم خرما خوردم می‌دونم اصولی نیست 

ناهار هشت قاشق برنج و پنجاه کالری گوشت و پنجاه کالری مرغ کباب شده

میان وعده چون بیرون بودم یه یخمک آلبالویی و ده تا دونه چیپس با دو قاشق ماست موسیر چون جمعه ها یه وعده آزاد دارم

شام هم یک لیوان آش و یک کف دست نان بربری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم رژیمم یه جورایی فستینگ تا الان ۶ کیلو کم کردم یک ماه 

۶ کیلو یک ماه اصلا اصولی نیست

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2740
یه چند ساعت از شبانه روز هیچی جز آب و قهوه و چایی نمیخوری

بقیه ساعات چی مجازی  بخوری؟

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️
مثلا چی میشه😁

پوستت شل میشه و ترک میفته بدنت ضعیف میشه 

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
پوستت شل میشه و ترک میفته بدنت ضعیف میشه 

ریزش مو میگیری و عصبی میشی

اگه در کنارش بدنسازی برم چی؟

گلم هر کاری هم کنی هفته ای دو کیلو بیشتر کاهش وزن خوب نیست

گلم هر کاری هم کنی هفته ای دو کیلو بیشتر کاهش وزن خوب نیست

هفته ای دو کیلو ک میشه ماهی هشت کیلو😑😅

ماهی دو کیلو منظورتونه؟

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️
2706