2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد سه رکز خودش میره . چطور شده مال شما .برا منکه برا تیرگی لبم رفتم . دفعه اول رنگش خوب بود یکم وسط لبم تیرگیش مونده بود رفترمیم گف رنگشو عوض میکنم . الان همون تیرگی هم هست ولی رنگشو تیره تر زده که اصلا دوس ندارم 😑 دور لبمم ک اول خطشو زد صورتی روشن شده ! دستش بشکنه هم هزینه هم درد اخرش شد این 😑 دوبار کامل زدم . بتزم برم کامل بزنم میترسم گوشت اضافه بیاره لبم

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

بعد سه رکز خودش میره . چطور شده مال شما .برا منکه برا تیرگی لبم رفتم . دفعه اول رنگش خوب بود یکم وسط لبم تیرگیش مونده بود رفترمیم گف رنگشو عوض میکنم . الان همون تیرگی هم هست ولی رنگشو تیره تر زده که اصلا دوس ندارم 😑 دور لبمم ک اول خطشو زد صورتی روشن شده ! دستش بشکنه هم هزینه هم درد اخرش شد این 😑 دوبار کامل زدم . بتزم برم کامل بزنم میترسم گوشت اضافه بیاره لبم

بعد سه رکز خودش میره . چطور شده مال شما .برا منکه برا تیرگی لبم رفتم . دفعه اول رنگش خوب بود یکم وسط ...

نمیدونم بخدا منم باره اوله زدم 

تقریبا ۸روز پیش تزریق اولم بود ولی خیلی کج شده بود دوباره رفتم 

الان میترسم مثل باراول جذب نشه واینجوری بمونه

نمیدونم بخدا منم باره اوله زدم  تقریبا ۸روز پیش تزریق اولم بود ولی خیلی کج شده بود دوباره رفتم ...

وای من فک کردم رژ لب زدی 😑😂

ژل هم همون تا یک هفته کلا ورم میره . دفعه اول چند سی سی زدی الان چند سی سی؟

یعنی واقعا ورمش میخابه بزن چون این ورمه بیشتر از همه چی اذیتم میکنه

من میترسم چون گفتن فقط بار اول میخابه ورمش 

من برای ترمیم رفتم یعنی الانم میخابه ورمش یا میمونه اینطوری خیلی نگرانم

2706