2752
2734
عنوان

خیانت و شک و تردید

216 بازدید | 32 پست

در این راستا ی مدتها مدام گوشی همسرم رو چک میکنم  

همراه من و ایرانسل من و....

حالا ی موردی هست

الان تو ایرانسل من درخواست کارکرد رو برای چند روز اخیر زدم

لعنتی نمیاد  

چقدر طول می‌کشه تا پردازش کنه؟

الان همسرم بیدار میشه  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلا همسرم از اون دسته آدماس ک آب ببینه شناگر ماهریه و چون می‌دونه من حواسم هست تماس و چت و پیام رو ...

سلام. اگر واقعا شک دارید. خوب کاری به کارش نداشته باشید تا فکر کنه حساس نیستید بعد کم کم کمتر پیام هاشو پاک میکنه و  اگر واقعا چیزی باشه متوجه میشید

با چک کردن میخوای چی را بفهمی اونچه باید متوجه میشدی شدی حالا به هر دلیلی انتخاب کردی با همچین شخصی زندگی کنی دیگه بقیه ش برات چکار میکنه به خاطر ارامش خودت دست بردار 

تو خودت انتخاب کردی باهاش زندگی کنی باید بپذیری همچین ادمیه نمیتونی تغییرش بدی

عزیزم خب دلیل اصلیت برای موندن کنار این آدم‌چیه خانوادت حمایتت نمیکنن؟

چون مطمین نیستم چیزی هست یا نه

ببینید ۱۴ اردیبهشت ی خانومی ساعت ۷ صبح ی پیام داده ب همسرم(روبیکا) فقط هم نوشته سلام!!

همسرم جوابش رو نداده چت رو هم پاک نکرده

منم چون مدام چک میکنم چندباری متوجه شدم تایم آنلاین شدنشون یکیه

حالا نمی‌دونم اتفاقیه یا نه

ولی خب با گوشی همسرم آفلاین ک تو صفحه چت اون خانوم میرم آخرین بازدیدش رو همون تاریخی زده ک خودم نگاه کردم

ینی در واقع هیچ چتی نداشتن

هیچ شماره و پیام ناشناسی هم نیس منم باردارم هورمون هام بهم ریخته و اعصاب ندارم

ببخشید طولانی شد

با چک کردن میخوای چی را بفهمی اونچه باید متوجه میشدی شدی حالا به هر دلیلی انتخاب کردی با همچین شخصی ...

خب من نمیتونم اگر واقعا کاری کرده باشه چیزی باشه یک لحظه م نمیمونم 

ب راحتی حذفش میکنم از زندگیم

چون مطمین نیستم چیزی هست یا نه ببینید ۱۴ اردیبهشت ی خانومی ساعت ۷ صبح ی پیام داده ب همسرم(روبیکا) ف ...

عزیزم پیام سلام که دلیل محکمی برای خیانت نیست

فعلا باید صبور باشی که اگه موردی دیدی اقدام کنی

مطمئنی کاربری روبیکا از اون کاربرای رندوم و تبلیغاتی نبوده؟

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
خب من نمیتونم اگر واقعا کاری کرده باشه چیزی باشه یک لحظه م نمیمونم  ب راحتی حذفش میکنم از زندگ ...

مگه نمیگی چیزی ازش دیدی قبلا ؟؟ 

یعنی انتخاب کردی کنارش باشی دیگه ... 

سلام. اگر واقعا شک دارید. خوب کاری به کارش نداشته باشید تا فکر کنه حساس نیستید بعد کم کم کمتر پیام ه ...

ببینید من حتی از اینک پیام و تماسی هم هست مطمین نیستم چون هیچ چیز مشکوکی ازش ندیدم

ب را همین چک میکنم 

پیام‌های بالا رو بخونید

2706