2737
2734
عنوان

الپروزولام

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 32 پست
بله  دکتر عمومی هم که بهم داد اگر میتومی خودتو اروم کنی نخور  ولی من نمیتونم ابدا  ...

نمی‌دونم چی بگم عزیزم تا جایی که میتونی کم کن فوقش مثل بقیه موقع خواب بخور که بتونی بخوابی اونم بعد کم کن و قطع کن این مدت که وقت خواب میخوری همراهش به آهنگ بی کلام طولانی دان کم گوش کن تا عادت کنی بعد بدون قرص با آهنگ بخواب .....اگه اعتقاد داری ذکر بخون تا خواب بری یا اروم بشی

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
نمی‌دونم چی بگم عزیزم تا جایی که میتونی کم کن فوقش مثل بقیه موقع خواب بخور که بتونی بخوابی اونم بعد ...

نمیتونم تا وقت خواب صبر کنم من صبح ها میخورم 

خوابم خوبه

میخورم که حال زندگی داشنه باشم 

به دخترم برسم 

به خونه ام برسم 

فکرای بد نکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
نمیتونم تا وقت خواب صبر کنم من صبح ها میخورم  خوابم خوبه میخورم که حال زندگی داشنه باشم  ...

خب ذکر بگو ..خودت رو خودت کار کن آهنگ بزار ..ووو کارایی که حالت رو خوب می‌کنه ...اول قرص رو کم کن ... امیدوارم همیشه خوب باشی ... التماس دعا دارم 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
من الان دو ساله قرص اعصاب مصرف میککم دیگه اونا جوابگو نبودن حالا فردا نوبت دکتر دارم بهش بگم چه غلطی ...

حتما برو دکتر اعصاب و بهشون بگو

نگران نباش کم کم دوزشو کم میکنه نفهمی چطوری کنار گذاشتی.

هر بار کمترش کن میزان مصرف تو.ذره ب ذره .بشدت اعتیاد اوره و عوارص داره خودمو سال نتونستم ترک کنم فقط ...

وووووی داروخونه هم بهم نمیداد گفتم دکتر بهم داده داروهامو شهرستان یادم رفته تو رو خدا بده من نمیخورم چون دکترم گعته اگه تونیتی خودتو کنترل کنی نخور و گفتم دارم میرم مسافرت تو دهات اگه حالم بد شد فشارم. فت بالا چکار کنم دیگه بهم داد

من ۷ ساله شبا برا خواب میخورم. نمیدونم معتادش،شدم یا نه،اما ارمم میکنه و خوابه اروم دارم

خیلی زیاد مصرف کردی. به شدت وابسته میکنه و حافظه رو کم میکنه. برو‌پیش دکتر تا برات قطع کنه

هیچم   هیچ
2706