2752
2734
عنوان

شوهر من روزی ۶ وعده غذا میخوره 😵‍💫

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 106 پست
دقیقا شوهرمن اینقدر خوردنش کنترل شدس گاهی من حرص میخورم. نوشابه ک هیچ وقت نمیخوره غذای چرب ب هیچ عنو ...

سلامتی تو کم خوردن هست. 

روایت داریم معده تون سه قسمت کنید.  یک قسمت غذا،  یک قسمت آب،  یه قسمت هوا. 

پرخوری اصلا نشونه خوبه نیست. بعضی کاربرا اومدن به طور عجیبی تشویق کردن که بذار بخوره،  نوش جونش!!!! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی تعجب کردم بعد این همه خوردن احساس سنگینی نمیکنه اذیت نمیشه؟

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
سلامتی تو کم خوردن هست.  روایت داریم معده تون سه قسمت کنید.  یک قسمت غذا،  یک قسمت آ ...

وقتی چاق نیست یعنی پرخوری نداره وقتی پرخوری هست که از نیاز بدن اضاف هست و تبدیل به چربی میشه وقتی لاغره یعنی بدنش میسوزونه کالری دریافتی رو

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
سلامتی تو کم خوردن هست.  روایت داریم معده تون سه قسمت کنید.  یک قسمت غذا،  یک قسمت آ ...

دقیقا من ک اصلا نمیتونم بپذیرم اینقدر غذابخوره البته شاید چون همچین شخصی روندیدم ولی حالم بد میشه یکی اینقدر بخوره ومعدش پرباشه

2706