2733
2734
عنوان

الپروزولام

282 بازدید | 32 پست

بچه ها 

من بیست و شش روزه که برا پنیک این دارو رو استفاده میکنم و خیلی ارومممم میکنه 

دکتر روانپزشک نداد 

عمومی داده 

چکار کنم 

معتادش شدم

ایا راهی میشنلسید برا ترکش 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شوهر من تو دوران سخت از دست دادن عزیز وو خورده  تا چیزی میشه زودی می‌ره میخوره .ولی نصف ...کم کم بزارش کنار خیلی عوارض داره ..کم کن بعد نصف کن یاد بگیر خودت خودتو اروم کنی و به قرص فکر نکن

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2731
من ۷ ساله شبا برا خواب میخورم. نمیدونم معتادش،شدم یا نه،اما ارمم میکنه و خوابه اروم دارم

بعله دیگه معتاد شدی 

من همون بسته اول رو که خوردم معتاد شدم 

اعصابم خورده 

همه هم بهم میگن ترکش کن تا وابستگی شدید تر پیدا نکردی

ولی من نخورم دلم اشوب میشه

من ۷ ساله شبا برا خواب میخورم. نمیدونم معتادش،شدم یا نه،اما ارمم میکنه و خوابه اروم دارم

فراموش کار نشدی ..با کلمه هارو اشتباه بگین

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2740
شوهر من تو دوران سخت از دست دادن عزیز وو خورده  تا چیزی میشه زودی می‌ره میخوره .ولی نصف ...کم ک ...

بله 

دکتر عمومی هم که بهم داد اگر میتومی خودتو اروم کنی نخور 

ولی من نمیتونم ابدا 

فشارم میره ۱۸ به بالا و نفس تنگی 

2706