2733
2734
عنوان

مرسی که میبینید نظر میدید

95 بازدید | 8 پست

بچه ها من دوست دخترم همیشه از دوس پسر های رفیقاش میگه،میگه فلان براشون میگیرن،فلان کارو میکنن،دسته گل فلان براشون میگیرن،نه مستقیم،همیشه تو حرف میگه،،و منو تو ذهن خودم تو مقایسه میزاره،منی که شرایطم در حدی نیس که همه ی اینا رو جور کنم،گرچه باز میگم مستقیم نمیگه،بنظرتون واکنشم به حرفاش چی باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مستقیم بهش بگو ک حس خوبی نداری وقتی تورو با اونا مقایسه میکنی

و اینکه ظاهر اون رابطه هارو داره میبینه و از دل اونا خبر نداره

بهش بگو من بهترینمو برات گذاشتم و از صمیم قلب دوستت دارم و اینکه منو با کسی مقایسه کنی باعث میشه حس بدی نسبت به خودم و رابطمون پیدا کنم 

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
چشم و هم چشمیه  باورتون میشه من حتی کادوهاشم قبول نمیکنم و خوشم نمیاد برام خرج کنه

افرین به شما،

میدونید من یادمه روز تولدس بخاطر قضیه ای من فقط ۳ تومان تو کارتم،بود،۲۷۰۰ دادم کادو براش،اینو میگم تا بدونید که چقدر برام عزیزه،ولی باز الان هی میگه فلانی چی برا کی گرفته،،بعدش لامصب چیز کمی نمیگه یهویی میگه ۳ تومان خوراکی براش گرفته با نمیدونم سه چهار تومن لباس،

منم عرق سرد شرمندگی پوش گوشی میچکه ازم،میگم اهاا