2737
2734
عنوان

فوت پدربزرگ..

133 بازدید | 14 پست

سلام دوستان از وقتی پدربزرگم فوت کرده پانیک شدم قرص سیتالوپرام هم میخورم تاثیر نزاشت حس میکنم تو قبرم می‌خوام بیام بالا حس میکنم چشام ببندم چطوری میمیری دیگه نیستی تروخدا چیکار کنم😭😭😭😭😭😭😭الآنم دارم سرما میخورم لرز دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

روحشون شاد یکی از اشناهای ماهم تازگی فوت شده اعصابم داغونه استرس دارن دلم گرفته هروقت یکی فوت میکنه تا چند روز انگار هوا سنگینه.  نمیتونم نفس بکشم این چند روزه هم بارون بود بیشتر غم انگیز بود. نمیدونم چرا دنیا اینجوریه هر ازگاهی یه غمی به ادم میده عین شوک. ادم نمیدونه چیکار کنه دل ادم اونقدر میگیره هرکاری میکنی خوب نمیشه انگار باید زمان بگذره ولی چه فایده بازم یه روزی بیخیال وایستادیم یهو دنیا یه قافلگیری دیگه میاره سراغ  ما . نمیدونم از زجر دادن ما چه سودی میبره حداقل مابه دنیا نمیومدیم اینقدر اذیت نمیشدیم

عزیزم فوت پدر بزرگ و مادربزرگ سخته منم هردو طرف هم مادری هم پدی پدربزرگ مادر بزرگم رو از دست دادم. ...

گذشت زمان فایده نداره چون یه مدت می گذره یادت میره داری بیخیال زندگی میکنی بازم یه شوک بهت میده اینهمه اشنا و فامیل و خونواده داریم با تک تک شون یهو به ادم شوک میده بعضی وقتها میگم کاش ازبچگی یتیم بودم یا اینهمه فامیل نداشتم نداشتم اخه فکرشو بکن تک تک مون باید یه روزی بمیریم هراز گاهی یه شوک. ادم چقدر توان داره مگه این دل صاب مرده چقدر جون داره هرچند وقت یه شوک بهش وارد بشه؟ نمیدونم دلیل اینهمه زجر چیه؟

گذشت زمان فایده نداره چون یه مدت می گذره یادت میره داری بیخیال زندگی میکنی بازم یه شوک بهت میده اینه ...

عزیزم فکر کن هرگز لحظات خوشی که با عزیزانت تجربه کردی رو تجربه نمیگردی.

ادم دلش برای اون دوران تنگ میشه ولی ارزشش رو داره. آدم باید در لحضه زندگی کنه.

اگر در گذشته زندگی کنی تموم شده پس تو در خاطرات باطل هستی و زیستن در خاطرات باطل یعنی هدر دادن عمر.

پس الان از بودن با عزیزانی که داری لذت ببر و قدرشون رو بدون.

یه روزی حسرت امشب رو میخوری که کاش جای اینکه اینجوری نا امید از زندگی بودم و به بتبختیام فکر میکردم یکم از لذت های زندگی استفاده میکردم.

2740
وای عزیزم خدا رحمتشون کنه چرا انقد خودتو اذیت میکنی ایشون راضی نیس

ممنون عزیزم نمی‌دونم دست خودم نی کلا فوبیا دارم چیکار کنم بنظرت از این حال در بیام😭😭 ۳ روزه اینجوریم 

عزیزم فوت پدر بزرگ و مادربزرگ سخته منم هردو طرف هم مادری هم پدی پدربزرگ مادر بزرگم رو از دست دادم. ...

ممنون عزیزم رفتگانت رو واقعا بخدا خیلی بانمک بود شوخی میکرد دلسوز مظلوم دلم برا ایناش تنگ میشه الآنم خونه سکوته بدون پدربزرگم خوشم نمیاد

روحشون شاد یکی از اشناهای ماهم تازگی فوت شده اعصابم داغونه استرس دارن دلم گرفته هروقت یکی فوت میکنه ...

اره همین بخدا به خصوص مردم این زمونه زنده کش مرده پرست😭😭ایشالا هردو از این حال در بیایم

گذشت زمان فایده نداره چون یه مدت می گذره یادت میره داری بیخیال زندگی میکنی بازم یه شوک بهت میده اینه ...

بعد میگم ینی میمیری تموم میری زیر خاک برنمیگردی

ممنون عزیزم رفتگانت رو واقعا بخدا خیلی بانمک بود شوخی میکرد دلسوز مظلوم دلم برا ایناش تنگ میشه الآنم ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم. 

سعی کن از فازش بیای بیرون دیگه. اگر بشینی به خاطراتت فکر کنی تا ابد افسرده می مونی.

2706