2733
2734
عنوان

خیانت . بیاید لطفا جالم خوب نیست

1060 بازدید | 59 پست

من مدتیه کاری ب شوهرم نداشتم ولی امروز خیلی مشکوک بود .حالا ک خوابید گوشیشو دیدم ی چیزای دیدم ...اولش دست و‌پام یخ کرد 

ولی الان خیلی بی تفاوتم شاید از اینه هیچ راهی ندارم

بیدارش کنم صحبت کنم؟؟اخه فردا میره سر کار. و تا چند روز نیست بعدم تلفنی بگم گوشیمو جواب نمیده دیگ 

بگید چیکار کنم 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی دیدی ؟

نمیتونم بگم فقط ی دروغ خیلی بزرگ 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
باهاش حرف بزن

بیدار نمیشه😭 بهش میگم واشو فحش میده 

2740
عزیزم بنظرم یه مدت سرد شو و باهاش گرم نگیر بعد ک علتش رو پرسید بگو بهش و مثل قبل نباش ، خیانت چیزی ن ...

برای من سرد شدن جواب نمیده چون براش مهم نیست . بعدشم اون چند بار خیانت کرده

ببین دوتا راه پیش رو داری ...

یا شوهرت از این آدم های دغل باز و قصه بساز هست که اگر بگی بهش میپیچونتت ... که اگه اینطوره نگو ...چون باعث میشه نزاره بفهمی چی شد ماجرا ...

یا آدم رک و روراستی هست و اگه بگی نهایتا دعواتون میشه ولی در موردش حرف میزنین و مساله روشن میشه برات ....

ببین کدوم موردی همون راهو برو 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
بیدار نمیشه😭 بهش میگم واشو فحش میده 

الان اصلا وقتش نیست صبر کن

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
ببین دوتا راه پیش رو داری ... یا شوهرت از این آدم های دغل باز و قصه بساز هست که اگر بگی بهش میپیچون ...

اولیه .ولی دلم طاقت نمیاره .تا کی خودمو ب اون راه بزنم .پارسال ب این قضیه مشکوک شدم ولی زدزیرش الان انگار واقعیت داره

الان اصلا وقتش نیست صبر کن

نمیتونم تا سه روز دیگ صبر کنم 

2706