2733
2734
عنوان

خیانت . بیاید لطفا جالم خوب نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 59 پست
خب ی اشاره بکن تا راهنماییت کنیم گلی

اخه غیر مستقیم چ اشاره ای ...فک کنید ی پاتوق داره 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
نمیتونم تا سه روز دیگ صبر کنم 

دوسه روز صبر کن یه کم خوب فکرات و بکن بعد تصمیم بگیر الان هیجانی درست نیست چیزی بگی

خدایا برام معجزه کن منو به آرزوم برسون میدونم که توام میخوای منو به خواسته هام برسونی💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیتونم تا سه روز دیگ صبر کنم 

اخه الان ممکنه اتفاقات خیلی بدی بیفته.ضمن اینکه دیوار حاشا هم بلنده....باید مدرک قوی داشته باشی

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
دوسه روز صبر کن یه کم خوب فکرات و بکن بعد تصمیم بگیر الان هیجانی درست نیست چیزی بگی

😭😭😭😭😭وای دلم طاقت نداره 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
اخه الان ممکنه اتفاقات خیلی بدی بیفته.ضمن اینکه دیوار حاشا هم بلنده....باید مدرک قوی داشته باشی

پیام راجب اون روی گوشیشه .ولی میدونم الان جنجال ب پا میکنه ک چرا رفتی تو گوشی من

اگر قراره به زندگی باهاش ادامه بدی هیچی نگو بهش 

بار اولش هم نیست قطعا آخرین بار نخواهد بود 

خیییلی سخته میفهمم ولی چاره ایی جز سکوت نداری گلم 

اگر قصد جدایی داشتی هر چی فریاد بود باید سرش میزدی 

اینا با حرف زدن آدم نمیشن 

به روش نیار تا بتونی سر از کارش در بیاری و مطمئن شی

چ جوری مطمین شم 😕😕وای خدا دیگ خسته شدم 

اگر چیزی دیدی که خیانت رو میرسونه ، درصورتی که قصد جدایی داری بروش بیار وگرنه روش باز میشه و خودت کوچیک میشی. اگر قصد زندگی داری راههای بهتری پیدا کن برای جذبش تا از فکر زن دیگه بیاد بیرون. 

اگر قراره به زندگی باهاش ادامه بدی هیچی نگو بهش  بار اولش هم نیست قطعا آخرین بار نخواهد بود&nb ...

من ذره ای دوست ندارم ادامه بدم فقط پدر ومادرم حمایتم نمیکنن برای طلاق 

پیام راجب اون روی گوشیشه .ولی میدونم الان جنجال ب پا میکنه ک چرا رفتی تو گوشی من

بله قطعا.تو حالت عادی کسی رو از خواب شیرین بیدار کنی قاطی میکنه الان که دیگه قضیه دعواست و اونم چنین مسائلی

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
اگر چیزی دیدی که خیانت رو میرسونه ، درصورتی که قصد جدایی داری بروش بیار وگرنه روش باز میشه و خودت کو ...

ما دیگ رومون کامل ب روی هم بازه .بعدالان راجب زن نیست راجب ی دروغه.

میخوام از در مظلوم نمایی باهاش جرف بزنم

هر چند اهل احساساتم نیست ولی چاره ای ندارم دیگ توان جنگیدن ندارم

2706