2737
2734
عنوان

خانوما ترو خدا بیاید کمکم کنید😭

125 بازدید | 19 پست

سلام.من حدودا شش ماهی هست که دچار ترس از دست دادن عزیزان رو دارم هرشب کابوس میبینم خیلی حالم بده کسی تجربه داشته؟ هرچقدرم قرآنو اینا میبینم بازم ادامه داره خیلی میترسم مشاورم دارم میرم ولی اثر نداره تورو خدا کسی تجربه داره خسته شدم خیلی میترسم😭

سکوتـ قـوے تریـن فریاد استـ🎈 ️

من یه مدت اینطوری شده بودم که: مثلا اگه چشمات و نبندی فلان کست میمیره...

ندومبه سیزده تا بیه. چهارده تا بیه.(کلثوم اکبری)  ای جان ای جان از کجای کیهان در قالب انسان اومدی بر دل دیوانه زدی🤌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یه مدت اینطوری شده بودم که: مثلا اگه چشمات و نبندی فلان کست میمیره...

من تا چشمامو میبندم میان جلو چشم حتی موقع مردن و خاک سپاری مردن و عراری براشونم میاد جلو چشم روحیم خیلی داغون شده 😔

2740

سلام عزیزم.

من تجربه ای در این مورد ندارم.

اما به نظرم رابطت رو با خدا قوی تر کن.

ترجمه قرآن با صدای آقای بهروز رضوی خیلی روان و دلنشبنه.

گوش بده باعث آرامشت میشه.

و میفهمی که هرآنچه در این دنیا رخ میده خواست خداست.

عزیزم افسردگی گرفتی برو پیش یه مشاور یا روانشناس خوب، اخیرا باردار نیستی یا زایمان نکردی؟

نه باردار نیستم.اره پیش مشاور میرن هنوز اولاشه داره ازم تست میگیره ولی خیلی اذیتم اخه هرشب کابوس😞

نترس خودتو به خدا نزدیکتر کن...انجام راجبش نکرد بدترمیشی.وسواس میشی خودتو سرگرم کن

شبا قبل خواب قران میخونم در طول روزم همینطور گاهی خوبم ولی گاهی ازشدت فشار گریم میگیره

2706