2733
2734
عنوان

یکی بیاد یه چیزی به من بگه پسرمو بدجور کتک میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3188 بازدید | 167 پست
سعی خودمو میکنم امیدوارم موفق بشم واز این شرایط بیام بیرون.   ممنونم ازت مهربون🌹

مطمئنم موفق میشی چون خودت نمیخوای اینجور ناراحتی بکشید. از صبح تا شب با بچه تو خونه  چالش زیاده احتمالا همسرتون هم میاد خونه هم دیگه وقت نمیزاره شما ب تنهایی کلافه میشی. ب خودت برس حال خودت خوب نیستا   ارایش در حد رژ لباس خوشگله تمیزتره حتی خونه بپوش کمی برو بیرون برو خرید کن . با پسرت برو پارک محل یا نزدیکی خودتون . هردوتون فضاتون عوض میشه آدمای جدید . بچه های دوره کرونا از بس مجبور شدن حبس بمونن خونه و گوشی دستشون متاسفانه رفتاری سخت ترن  خانواده باید فضا رو براش تغییر بده. 

سعی کن با حرف زدن پیش بری جیغ و داد زد ب خودت مسلط باش توجه نکن وقتی بهش گفتی ک حرف بزن بگو چی میخوای و. داد میزنه . مشاور کودک توی شهرخودتون پیدا کن  بهتون میگه چی کنید عزیزم . مراقب خودت باش . کلام و رفتار شما تاثیر داره. ب همسرت بگو ی وقتا عصر اگه میتونه باهم برید پارک یا بیرون با پسرتون فوتبال کنن ... باهم شام بخورید بیرون. رو دستت علامت بزن یا کاغذ بزن ب دیوار صبر هروقت عصبی شد ۳ تا نفس عمیق بکش ک بتونی تصمیم درست بگیری تو این ۱۰ ثانیه ... مادر مهربون فقط خسته ای نیاز ب استراحت داری .. بچه شما بازیگوش و انرژی زیاد داره باید تخلیه شه چون میگی ندو نکن نباید اینم مقابله میکنه  جملتون عوض کنی حرفتو گوش میده . انشاالله با پیگیری شما حال جفتتون خوب میشه 🫂🫂

مطمئنم موفق میشی چون خودت نمیخوای اینجور ناراحتی بکشید. از صبح تا شب با بچه تو خونه  چالش زیاده ...

قربونت برم 😘حتما همینطوره که شما میگید ...چشم.  سعی میکنم ازاین به بعد دیگه نزنمش و کارایی که گفتید انجام بدم وبیشترحواسم باشه ...آره همسرم آدم خوبیه خدا رو شکر کاملا درکم می‌کنه وهرکاری بتونه انجام میده برامون ...خیلی ممنونم از کمکت ❤️درکم کردید ..فدات بشم  🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم 😘حتما همینطوره که شما میگید ...چشم.  سعی میکنم ازاین به بعد دیگه نزنمش و کارایی که ...

تنت سلامت باشه دلتون شاد باشه 😘🫂خداروشکر همسر خوب داری کنارت چ خوب باهم پیگیر باشید رها نکنید چیزایی ک شما تعریف کردی از بچه خودتون آدم از کنترل خارج میشه خودتونم میدونی دست خودت نبود 😖😖😖. آفرین حتما همینطوره نمیزنی نگاش نکن برو آب بخور بیا .

حالا از امروز صبح زنگ بزن روانشناس کودک پیداکن  با آقاتون هماهنگ باش دنبالش بگیر .

منزلتون پر از انرژی و حال خوب باشه 😘🌹

چشم خدا خیرت بده ❤️

کامل و ناگهانی بردار. نمیخواد اصلا بترسی. دو روز سختیشه. بهش عرق بیدمشک و بهار نارنج و تخم شربتی و سرکه انگبین نعنا زیاد بده. فست فود و مایونز تعطیل کن. حتما یه ورزش بذارش

جاریم از یه سالگی گوشی دست بچه هاشه

پسرش متاسفانه مشکلات هورمونی پیدا کرده و گرایش دخترانه داره با اضطراب و ترس شدیییید

دخترش هم مشکل پوستی پیسی پیدا کرده. بردنش طب سنتی. تا دیده بهشون گفته از اضطراب شدیده، گوشی زیاد دستش می دید؟

2731
چرامگه چی شده ؟؟؟میدونی بخدا باگریه دارم می‌نویسم  ازاین ور خیلی اذیتم کرده نمی‌دونم شاید مقصر ...

نه این حرفو نزن، تو تنها پشت وپناه پسرتی منم کم سن وندان بودم  بچه دار شدم الهی بمیرم خیلی کتکش میزدم   حالا هر وقت یاد اون موقع میافتم روانی میشم خیلی از خدا طلب بخشش میکنم اما میترسم بخوام از پسرم حلالیت بگیرم بدتر نا احتش کنم، الان خیلی دوسش دارو اونم عاشق منه، ولی خودم هیچوقت نمی تونم خودموببخشم، 

چقدر زود دیر شد، حیف💔
تنت سلامت باشه دلتون شاد باشه 😘🫂خداروشکر همسر خوب داری کنارت چ خوب باهم پیگیر باشید رها نکنید چیزا ...

ممنونم از محبتت مهربون ❤️چشمممم  همه سعیمو میکنم  ..بازم مرسی وقت گذاشتید 🙏🌹

2740
خب شما چرا کتکش میزدی

خوب من کم سن وسال بودم اصلا بچه داری بلد نبودم فکر میکردم بای ادم بزرگ طرفم بیماری وسواس هم داشتم نمی دونستم باید با بچه مدارا کنی  الهی بمیرم  برای بچم😭😭تازه بچم مثل بچا های الان شیطون نبود خدا منو ببخشه🙏😭

چقدر زود دیر شد، حیف💔
خدا خیرت بده.     ممنونم که وقت گذاشتی ...چشم 🙏

خواهش می کنم عزیرم من خیلی دوره ی فرزندپروری رفتم و کلی روانشناس کودک میرم همیشه، حتما مثال هایی که زدم رو رعایت کنید، 

در مورد گوشی هم بهش بگید دو تا نیم ساعت گوشی و یه ساعت تلویزیون می تونه در روز ببینه، بهش بگید دکتر گفته برای چشمت خوب نیست اصلا و حتما با قاطعیت رعایت کنید

وقتی در مورد موضوعی به حرفتون گوش نمیده بگید مامان ما احتیاج داریم با هم محترمانه صحبت کنیم اگر من حرف شما رو نشنوم و گوش نکنم چه احساسی داری؟ منم الان ناراحت میشم وقتی حرف منو نمیشنوی ازت خواستم بری دستت رو بشوری اگر هم می خوای با هم بریم بشوریم چون مریض میشی 

2706