2752
2734
عنوان

یکی بیاد یه چیزی به من بگه پسرمو بدجور کتک میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3199 بازدید | 167 پست
توام دل بچتو بدجور شکستی.. ننه من غریبم بازی درنیار قبول کن دیگه ادم خ‌بی نیستی

خب مگه من ازسنگم چقدرصبردارم وقتی ازهمون روز اول اذیت میکرد باگریه جیغ الآنم اینطوری بشدت شیطون اصلا حرف گوش نمیکنه   انقدر قضاوت نکنید ادمو  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من پسرم یک سالشه همه اش یا می دوه یا وسایل میریزه یا بغل می خواد جییییغ می زنه جوری‌مه قرمز می شه صو ...

اسکرین گرفتم ازحرفات ..باور کن اذیتم کرده خیلی منم شهرغریبم  ولی مرسی  از راهنماییت حتما براش وقت بیشتری میزارم 

2731
به خاطرشیطونی کردن ودویدن میزنیش؟

نه  کلا هرچی دم دستش باشه می‌ریزه  وخراب می‌کنه می‌ره برنج خشک میاره می‌ریزه مایع  هرچی دم دستباشه می‌ریزه اصلا براش اهمیت نداره دعواش کنی یا مثلاً خودش به فکربیوفته که این کاربدیه بالاخره باید یادبگیره ازش هم بگیری جیغ و میاد منو کتک میزنه دیگه صدبار باکله میزنه موهامو می‌کشه بعضی وقتا دوست دارم بشینم فقط زاربزنم منم عصبانی میشم میزنمش که آخرش این میشه مثلاً غذامیزارم براش همه غذارو قاطی می‌کنه مثلاماست می‌ریزه داخل خورشت آخرشم یه لقمه میخوره 

نه  کلا هرچی دم دستش باشه می‌ریزه  وخراب می‌کنه می‌ره برنج خشک میاره می‌ریزه مایع  هر ...

دخترمن شش سالشه .من سردویدن وبهم ریختن اسباب بازی نمیزنمش چون بچس.ولی دخترم بادختربزرگم دعوامیکنه به بزرگه زورمیگه یاحرفم گوش نمیده میزنمش ولی شمابه من نگاه نکن کتک زدن خوب نیست من خیلی بده عصبی شدنی اصلاروخودم کنترل ندارم .بچه هاراست میگن بزارکلاس بچتویااینکه هرروزببرش پارک وبیرون تاانرژیش تخلیه بشه دخترمن بااین که هرروزمیبرمش بیرون بازخیلی خیلی انرژی داره یکسره درحال راه رفتن و...

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
تو رو قران بچتو نزن تو رو جون تمام رضا نزن، ی روزی باید حسرت این روزا رو بخوری، بشینی طلب بخشش از خد ...

چرامگه چی شده ؟؟؟میدونی بخدا باگریه دارم می‌نویسم  ازاین ور خیلی اذیتم کرده نمی‌دونم شاید مقصر همش خودم باشم از همین امام رضا می‌خوام یابهم کمک کنه بتونم بدردش بخورم یا منو بکشه  اگه من مقصرم   که بی مادر باشه بهتره 

امضات خیلی مناسب خودته ... هر حرفی به ذهنتون میرسه رو نگیدددد

شما چرا دعوا دازی با همه؟

مگه نگفتی ی جیزی بگید دیگه نزنم؟!

همه رو به توپ بستی..

خب حقیقت تلحه چیکار کنیم

نازت بدیم؟ ک باز بری بزنی؟ اون دنیاج‌اب کار تو رو هم ما بدیم؟کامنت راه حل هم گذشتم، نه خوندی نه دیدی

فقط دوست داری با بقیه دهن به دهن بزاری و حرفای بیهوده بزنی.

دنبال راه حل باش

با جواب ندادن به ما امتیاز مرحله ای رو از دست نمیدی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706