2733
2734
عنوان

یکی بیاد یه چیزی به من بگه پسرمو بدجور کتک میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3206 بازدید | 167 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهش می کنم عزیرم من خیلی دوره ی فرزندپروری رفتم و کلی روانشناس کودک میرم همیشه، حتما مثال هایی که ...

مطمعنم اگه اینطوری که شما توضیح دادید رفتارکنم  باهاش خیلی بهتر میشه  بچه سربه هوا وبازیگوشیه اما چشم سعی خودمو میکنم  لطف کردید❤️

الان چطوره رفتارش.   چندسالشه چجوری درمان کردی خودتو

الان خدارو شکر پسر خوبیه اما تو دوره نوجوونیش خیلی اذیت شدم از همونحا بود که متوجه اشتباهاتم شدم وروی خودم کار کردم  یعنی به نظرت خدا منو میبخشه

چقدر زود دیر شد، حیف💔
الان خدارو شکر پسر خوبیه اما تو دوره نوجوونیش خیلی اذیت شدم از همونحا بود که متوجه اشتباهاتم شدم ورو ...

عزیزم  من خودمم همین مشکل دارم ..منم بچه مو زدم ..ولی بی‌دلیل که نزدیم خب من خودم گاهی واقعا کلافه میشم  یااگه کتک زدنمون بخاطر مشکل روحی یاروانی خودمون بوده باشه ک تا حدودی واقعا دست خودمون نبوده  .پس بنظرم مهم اینه که ازیجا به بعد حداقل متوجه رفتارمون بشیم وجبران کنیم  شماهم سرزنش نکن خودتو خدا بزرگه میبخشه  خب بعنوان مادر هزار تا فداکاری می‌کنی  توهم انسانی یه آستانه تحملی داری فقط وظیفه مادری که نیست تو زندگی خیلی مسائل مشکلات دیگه هست ...من خودم علاوه براین خودم و شاید زندگیم مشکلات دیگه بی هم دارم واقعا ..مطمئن باش اگه دیگه تکرارنکنی محبت کنی درست میشه همه ..سهم خودت وخانوادت آرامش و خوشبختی دوستم🌱برای منم دعاکن

عزیزم  من خودمم همین مشکل دارم ..منم بچه مو زدم ..ولی بی‌دلیل که نزدیم خب من خودم گاهی واقعا کل ...

ممنون از دلداریت بله الان  هر کاری بتونم براش انجام میدم    امیدوارم شماهم موفق باشی پسر گلتم خوشبخت وخوشحال باشه❤️

چقدر زود دیر شد، حیف💔
خانم اظهر من شمس اطرافیانم میگن خب بچه ها همشون شیطونن. طبیعیه اون میگه دخترمنم اینجوره این میگه بچه ...

من کامنت راهنمایی گذاشتم..شما دنبال چیز دیگه ای هستی..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706