2733
2739

شوهرم بخاطر شغلش چن ماهیه اومده یه شهر دیگه برای ماموریت و منم هرچن وقت یکبار میام چن روز پیشش و برمیگردم. عقدیم فعلا.

از اتفاق خواهرش هم ساکنه همین شهره.

اون خونه ای که شوهرم ساکنه وسیله آشپزی تکمیلی نداریم و من سری قبل که اومدم از خواهرشون دوتا قابلمه کوچک قرض کردم برای آشپزی.

امشب شوهرم هوس یه غذایی کرد که نیاز به قابلمه بزرگ بود

رفتم در خونه خواهرشوهرم بهش گفتم فلان غذا را میخوام درس کنم میشه یه قابلمه بزرگ بهم بدی درست کنم و بعدش برات بیارم. قابلمه هایی ک دارم خیلی کوچیکن.

ولی خواهرشوهرم قابلمه نداد و گفت همونی که بهت دادم واسه اینکار میشه و اندازش برای دوتاتون بسه. این غذایی هم ک میخوای درست کنی چیزی نیست که جای زیادی بخاد یا سَر بره تو همون قابلمه که داری درست کن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

برات تجربه شد حتی واسه یه چوب کبریت به هیچ ‌کس رو نندازی. برو یه سرویس قابلمه رویی بخر هر اندازه سر جمع چندتا بخری بشه یه تومن.   به شوهرت بگو بخرید.     من مادر شوهرم همسایم. تا حالا شوهرم نزاشته واسه چیزی برم خونشون. شده شب بوده نون نبوده گفتم بریم بگیریم ازشون فردا میخریم میدبم. میگه نه. سوپری نصف شبم بازه.  میره میخره

ببخشید چرا مقصر منم

چون قابلمه چیزی نیست که ادم از یه ادم ملعون قرض بگیره .بنظرم قابله های قبلی رو پسش بده و دیگه هم باهاش سرو سنگین باش صمیمی نشو محل نده عفریته رو تعیین تکلیف کرده واست

تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت، زوووو....تمرین روزهای نفس گیر زندگی بود.

چراقبلیاروپس ندادی 

خوب خودتون بخرید بذارید اونجاوقتی شوهرت اونجاس وشما هم گاهی میرید پیشش

منم قابلمه هام نمیدم به کسی یامیسوزونن یا سیم میکشن خط میفته 

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥
مگه قابلمه های قبلیو پس ندادی؟ منم باشم نمیدم آدم مگه تو خونه خودش چندتا قابلمه داره که دو سه تاشو ...

نه عزیزم پس نداده بودم. چن بار به شوهرم گفتم بخریم که گفت با همینا کار کن تا این ۴ ۵ ماه تموم شه

نه عزیزم پس نداده بودم. چن بار به شوهرم گفتم بخریم که گفت با همینا کار کن تا این ۴ ۵ ماه تموم شه

خب اونم ناراحت شده دیگه.

باید پس میدادید.

شوهرت راجع به رفتار خواهرش چیزی نگفت؟

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
2706