2733
2734
عنوان

شما باشین از این رفتار ناراحت میشین‌ یا الکی حساس شدنه بنظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 49 پست
نه عزیزم پس نداده بودم. چن بار به شوهرم گفتم بخریم که گفت با همینا کار کن تا این ۴ ۵ ماه تموم شه

پس برا همین بهت نداده 

عزیزم قرار نیست هر دفعه دو تا قابلمه بیاری و پس ندی 

این درس عبرت برا شوهرت بشه که بخره 

نه عزیزم پس نداده بودم. چن بار به شوهرم گفتم بخریم که گفت با همینا کار کن تا این ۴ ۵ ماه تموم شه

خوب خواهره بیچاره مقصر نیست به خاطر شما از قید قابلمه هاش بگذره. قبلیارو باید پس میدادین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برات تجربه شد حتی واسه یه چوب کبریت به هیچ ‌کس رو نندازی. برو یه سرویس قابلمه رویی بخر هر انداز ...

حقیقتش من نزدیک ۱۵ میلیون قابلمه واسه جهازم خریدم. شوهرم گفت همونا را بیار با خودت استفاده کن گفتم اونا نمیشه. خودمم دیگه وافعا حاضر نبودم برم پول بدم باز قابلمه بخرم. به شوهرمم ک گفتم گفت با همین دوتا قابلمه ک از خواهرم گرفتی کارتو راه بنداز چن ماه بیشتر نیس توم که اینجا نیستی زیاد

اره ناراحت میشدم حالا میداد بعدا پس میگرفت دیگه مگه میخواستی بخوریشون قابلمه ها رو؟  قبلیها رو ...

نه عزیزم دوتا قبلی را پس نداده بودم تو خونه بود ک هروقت میام اشپزی کنم. من فک میکردم خواهر برادرن با هم از این حسابا دارن بخدا

حقیقتش من نزدیک ۱۵ میلیون قابلمه واسه جهازم خریدم. شوهرم گفت همونا را بیار با خودت استفاده کن گفتم ا ...

شما حاضر نبودی پول بدی قابلمه بخری

ولی خواهر شوهرت باید میرف پود میداد قابلمه‌میخرید؟

هر چه از دوست رسد نیکوست...
2706