2733
2734
عنوان

شما باشین از این رفتار ناراحت میشین‌ یا الکی حساس شدنه بنظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 49 پست
حقیقتش من نزدیک ۱۵ میلیون قابلمه واسه جهازم خریدم. شوهرم گفت همونا را بیار با خودت استفاده کن گفتم ا ...

ببین ادم ناراحت میشیا. ولی.  اونم حق داشته. چون  قابلمه هم گرونه ادم لازم داره. دوتا داده. حالا هر چند لازمش میشه میگه عیب ندا ه حتما شما ندارید استفاده کنید. ولی باز نباید میخواستی. دیگه. به هر حال.  ازش ناراحت نشو. همیشه فاصلتو حفظ کن. احترام بزار تا احترامت سر جاش باشه.     فردا پس فردا به هر حال تو شهر غریب. کارت بهش میوفته. سعی کن با هم خوب باشید.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم پس نداده بودم. چن بار به شوهرم گفتم بخریم که گفت با همینا کار کن تا این ۴ ۵ ماه تموم شه

ب شوهرت بگو اگ غذا دلت میخواد اول قابلمشو بگیر تامن بتونم برات غذا درست کنم اگرم ن ک گشنه بمون دیگ چندتا قابلمه مگه چقد میشه ارزششو نداره بخوای ب خواهرشوهر رو بندازی واقعا بنظرم کوچیک میشی بدشم بگو چند ماهم باشه قابلمه ها مال خودمونه باخودمون می‌بریم نیندازیمش دور ک 

شما حاضر نبودی پول بدی قابلمه بخری ولی خواهر شوهرت باید میرف پود میداد قابلمه‌میخرید؟

عزیزم من نگفتم پول بده بره بخره. والا بخدا دوتا قابلمه قدیمی ازش گرفتم نه که فکر کنید قابلمه نو 

نه عزیزم دوتا قبلی را پس نداده بودم تو خونه بود ک هروقت میام اشپزی کنم. من فک میکردم خواهر برادرن با ...

😐😐اسی من حرفمو پس میگیرم 

منم بودم نمیدادم😊نباید هم ناراحت بشی چون چیزی امانت گرفتی و نبردی 

پس برا همین بهت نداده  عزیزم قرار نیست هر دفعه دو تا قابلمه بیاری و پس ندی  این درس عبرت ...

راستش بحث پس ندادن نبود

من فک میکردم این چن ماه قراره اینجا دستمون باشه و بعدم میدادم بهشون خب

اولش حق رو به تو دادم و میخواستم بیام از خساست و بدجنسی خواهرشوهرت حرف ها بزنم ولی وقتی گفتی دو تا قبلی رو پس ندادی دیدم حق با اونه....چون جاهااز خریدی پس میدونی سرویس قابلمه چقدر گرون شده ...شما خودت حاضر نیستی جاهازت رو استفاده کنی که نکنه خراب بشه..شوهرت  هم حاضر نیست یه کوچولو هزینه کنه دو تا قابلمه بخره ...اون بنده خدا خواهره چیکار کنه؟باید بره اون پول بده قابلمه جدید بخره که شما و شوهرت تو خرج نیوفتید؟ اصلا شاید شوهرش پول نمیده...

دو تا قابلمه روحی بخر که خیلی ارزون تر از تفلون و سرامیک...فعلا چهار پنج ماه بگذره

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم و دخترم دعا کنید🤲🙏❤
عزیزم من نگفتم پول بده بره بخره. والا بخدا دوتا قابلمه قدیمی ازش گرفتم نه که فکر کنید قابلمه نو  ...

خب بهر حال قابلمه چیزیه ک هرروز استفاده داره

اصن تو بگو داغون

وقتی ازش گرفتی و نداره باید بره بخره دیگه

هر چه از دوست رسد نیکوست...
الان بنظرتون چطوری پس بدم که ضایع نباشه. نه حرفی نزد شوهرم

تازه عروسی و کم تجربه عزیزم.

منم یه دست قابلمه جدید خریدم ۱۰ تومن دلم نمیاد استفاده کنم ازش😁

دوتا غذای خوشمزه درست کن بریز تو قابلمه ببر براشون.تشکرم کن.

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
2706