2733
2734
عنوان

جان معصومه س،، بچه هام در خطرن بچه ها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 7563 بازدید | 159 پست
عزیزم چی از بچه هام واجب تر شبه دوره و مسیر بیابونی ۳ ساعته

الهی  بمیرم عزیزم ..جدا شدی؟

کسی نزدیک شوهرتون نیس مثلا خواهرشوهر وجاری اینا اگه هس زنگ بزن شرایطو بگو

❤خدایاااا خودت به عزیزام سلامتی بده...دوستای گلم  میشه برای اینکه سلامتی وخوشبختی وآرامش و رزق و روزی فراوون حلال تو زندگیمون داشته باشیم یه صلوات مهمونم کنین؟؟؟ شما از خدا برام بخایین شما نفساتون حقه 😥😥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا بچه هارو با پدر شیشه ای تنها میذاری؟

خودش برد قانون کاری نکرد بچه هام چند سال پیش رفتن نه الان که پشیمونی منم شرایطش ندارم من همون تاپیک گردنبند خواری هستم

2731
 خودش برد قانون کاری نکرد بچه هام چند سال پیش رفتن نه الان که پشیمونی منم شرایطش ندارم من همون ...

عزیزم من قضاوتت نمیکنم، چون تو زندگیت نیستم و نمیدونم چرا شرایطش و نداری؟ تو اون تاپیکم‌نبودم.‌ فقط اینو بدون به عنوان یه مادر درقبال بچه هات مسئولی. برو هرجور شده از اونجا بیارشون بیرون. تهش اینه بذاریشون بهزیستی. بخدا که شرف داره. هم جاشون امنه، هم خوراک و لباسشون مرتبه. طفلیا چه گناهی کردن؟ 

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
اها اونوقت چطور شما میای اینجا تاپیک میزنی یا واقعا مادر د سوزی نیستی یا داری الکی میگی 

اشکالی نداره ان‌شاءالله  به دست زینب کبری س به این روز میفتی میفهمی از بچه دور باشی ربطی به دلسوزی نداره  و میفهمی همه چیز دروغ نیست وگرنه خودم یه زمانی میگفتم کی با معتاد زندگی میکنه خودم بالای ۱۰ سال زندگی کردم

2740
بهمزیستی نمیگیره میگه والدین دارن

اگه بدونن پدرش شیشه ایه و بتونی ثابت کنی که خودتم هیچ رقمه شرایط نگهداریش و نداری، شاید قبول کنن. الهی بمیرم برای بچه هات...اعصابم به هم ریخت. اونا به میل خودشون به این دنیا نیومدن. حقشون نیست اینهمه بی مهری. براشون یه کاری کن توروخدا

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
پدرشون شیشه کشیده و اونها هم تنهان منم دورم دو تا خانواده هم مش،،،روب خورده  یا زینب کبری س اغی ...

یا فاطمه زهرا چرا تنهاشون گذاشتی شیشه توهم میاره

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
2706