2737
2734

لطفا اگر عصبی،، کودک،، پریود و کم سواد و کم سطح هستی برو بیرون سپاس

خانم های محترم و نفسِ حق،،  لطفا نفری ۳ تا آیه الکرسی بخونید،، ان‌شاءالله دست امام زمان عج تو زندگیتون بچرخه،،جان معصومه س بچه هام در خطرن 

??????

احتیاج به دوستی کسی ندارم نه مالی نه عاطفی ........نه درخواست میدم نه درخواست کسی رو قبول میکنم مطالب خوبی اینجا هست علمی .پزشکی و... کار به مطالب چرت وآدمای کوچک دل ومغز ندارم وتو بحث هاشون شرکت نمیکنم ......عُمریست پشیمان زه پشیمانی خویشم🥹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چ ربطی ب پریود داشت 

نمیتونیم بخونیم؟ 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

میخونم ولی چرا عزیزم 

❤خدایاااا خودت به عزیزام سلامتی بده...دوستای گلم  میشه برای اینکه سلامتی وخوشبختی وآرامش و رزق و روزی فراوون حلال تو زندگیمون داشته باشیم یه صلوات مهمونم کنین؟؟؟ شما از خدا برام بخایین شما نفساتون حقه 😥😥
2740
پریود مگه چیه که اینجور میگین  واقعا متاسفم الان شما خیلی کم سواد بنظر میای

منظورش اینه که خلق و خو توی پریودی بهم می‌ریزه و عصبی میشن 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
پریود مگه چیه که اینجور میگین  واقعا متاسفم الان شما خیلی کم سواد بنظر میای

از نظر حالات روحی میگه چون خانوم ها یه کم عصبی وبی حوصله وافسرده میشن بنده خدا میترسه نظر بدی بدن شما به دل نگیر گلم

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......
2706