2733
2739

دخترم از مدرسه گرفته بود سرم پریم زدم ۲۰یا ۳۰تا شپش درومد بعد ۵روز دوباره زدم واسش حالا روی بروشور نوشته کل خانواده درمان بشن آخه موهای خودمو دادم شوهرم نگاه کرد هیچی نیست وسایل شخصی مثل شونه و حوله با دخترم جدا هستیم لباسامونم یجا نیست چیکار کنم خودمم درمان کنم یا فعلا نه

تو این چند روز روسری سرت کن

گهگاهی هم بده شوهرت نگاه کنه

حتما تخم شپش هارو از سر دخترت بردار

مرتبم جارو کن 

پتو لحاف هاشو بشور

سرکه و پیاز به موهای دخترت بزن

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                    برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                                 آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞

احتمال زیاد گرفتی

چندروز طول میکشه تا نشون بده

اقایونم اصلا درست نمیگردند

با یکی دوبار سرم زدن هم نابود نمیشن کثافتا

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم بیماری نیست که درمان کنی وقتی یجایید وانقدر زیاد بوده احتمالا شمام گرفتی اینجوری شوهرت نمیبینه شامپو یا وازلین بزن به موهات باشونه ریز شونه کن ببین هست یانه لوازمتون با اب داغ باید بشوری

۲۰ ۳۰ تا تخم شپش یا خود شپش

داغ دلمو تازه کردی منم شپش گرفتم بد چیزی بود🥲

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                    برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                                 آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞

فک میکنید مبتلا نشدین ولی شدین  تا وقتی همتون کاملاا درمان نشدین جدا کردن و شستن وسایل فایده ای نداره بزارین همتون که خوب شدین قشنگ همرو بشورین عزیزم 

(عکس پروفایلم عکس خودمه) سلاممممم خوشگلهههه چه دماغ خوش فرمی عجب لبایی عاشق لبخند نانازت شدم در یک جمله کل  گل های دنیا جلوی زیبایی تو کم میارن اگه کسی امروزت بهت نگفته من میگم: خیلی دوستت دارم و به وجودت افتخار میکنم .زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و پرتغال فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام.خوشبختی مثل بوی نارنگی ته کلاسه وقتی که شروع بشه بوش همه زندگی رو میگیره"اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم کاربری دست دونفره. داشتم میگفتم خواهر یک عدد شوهر دارم اسمش چیه؟(ارسطو دیگه مگه اسممونمیبینی.)شوهر من الکی پشتش حرف زیاده وقتی مثل دوتا ملخ عاشق کنار هم نشسته بودیم خودش گفت من اولین دختریم که رفته خواستگاریش دختر محمود نقاش و زن چینی و خواهر زاده اوس موسی همش بهونست اینارو حسودا ساختن رابطه مارو بهم بزن چون تو این دوره زمونه شوهر به این اقایی و صد برابر جذاب تر از  شوشویی من مگه پیدا میشه؟
2740
احتمال زیاد گرفتی چندروز طول میکشه تا نشون بده اقایونم اصلا درست نمیگردند با یکی دوبار سرم زدن هم ...

بد کوفتین

من شامپو مخصوص میزدم که سست بشن 

عه یعنی شامپو بزنم؟معلوم میشه 

شامپو فقط خود شپش نابود میکنه

امان از تخمشون

باید باید یکی یکی از مو جداکنی 

یدونه تخم بمونه روز از نو روزی از نو

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
۲۰ ۳۰ تا تخم شپش یا خود شپش داغ دلمو تازه کردی منم شپش گرفتم بد چیزی بود🥲

*گرفته بودم

2706