2733
2734
عنوان

دخترم شپش گرفته بود آیا لازمه خودمم درمان بشم هیچ علامتی ندارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 41 پست
الان رفتم حموم شامپو ضد شپش زدم بعد با شونه ریز کلی شونه کردم حتی یه دونه شپش هم در نیومد چیکار کنم ...

ببین ما دو مرتبه هممون گرفتیم البته همسرم نگرفت نمیدونم چطوری. ولی از شامپوهای داروخونه و عطاری میزدیم کلی شونه کشی میکردیم چند روز بعد بازم تکرار میکردیم ولی تخم ها از بین نمیرفتن و باعث میشد دومرتبه سر همه پر شپش بشه . هرچی هم شونه میکشی دونه به دونه تار به تار تخم درمیاری بازم هست از زیر دست آدم در میره‌ آخر اینستا رو گشتم دیدم خیلیا همین شامپوی ایورپیلی که گفتم زدن تخم هاشم پوک میکنه اصلا نمیخواد در بیاری . وگرنه شما چندین هفته هر روز باید تخم دربیاری تموم شدنی هست ولی طول میکشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این شامپو رو از کجا گرفتی

اینستا. بزن ایورپیل اصل . مثل شیشه پنی سیلین هست با آب قاطی میکنی میزنی. برای خودمو دختر و پسرم مثلا دوتا کافی بود دونه ای ۱۲۰ تومن هست فکر کنم. تاکید کن اصل میخوای اگه پیدا کردی.

الان رفتم حموم شامپو ضد شپش زدم بعد با شونه ریز کلی شونه کردم حتی یه دونه شپش هم در نیومد چیکار کنم ...

به خاطر اینکه مطمعن بشی هفته بعد هم تکرار کن اما همون لطیفه هم جوابه من با دخترم پارسال تابستون گرفتیم با همین لطیفه از بین رفت 

یکی و دوتا هم نبود خیلی شده بود من نمی‌دونستم خارش سرم مال چیه تا حالا شپش ندیده بودم تا اینکه به خاطر خارش رفتم دکتر پوست گفت شپشه

من الان رفتم حمام و شامپو ضد شپش زدم بعدش هم شونه ریز کردم حتی یه دونه شپش هم در نیومد چیکار کنم باز ...

سعی کن دائم روسری سرت باشه

از این به بعد نگیری

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                             آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞
ببین ما دو مرتبه هممون گرفتیم البته همسرم نگرفت نمیدونم چطوری. ولی از شامپوهای داروخونه و عطاری میزد ...

آره واقعا خیلی بده ممنون حتما پیدا کنم اصلشو بگیرم 

به خاطر اینکه مطمعن بشی هفته بعد هم تکرار کن اما همون لطیفه هم جوابه من با دخترم پارسال تابستون گرفت ...

آره دختر منم یه مدت همش میگفت سرم میخواره منم نمیدونستم تا این که تخماشو دیدم 

یعنی شامپو ضد شوره نزنم با نرم کننده شونه ریز کنم معلوم میشه؟

آره واقعا خیلی بده ممنون حتما پیدا کنم اصلشو بگیرم 

ان شاءالله راحت بشی از شر شپش . اسمشم میاد آدم استرس میگیره. من همه لباسا رو میشستم تو پلاستیک در بسته گوشه اتاق میذاشتم که تا کامل درمان نشدیم دیگه لباسای تمیز شده رو نپوشیم. خیلی سخت بود اینهمه تمیزکاری . چوب رختی ها رو هم با کف و اسکاج شستم چیزی روش نمونده باشه کشو ها رو دستمال کشیم حتی الکل پاشی کردم نمیدونم تاثیر داره یا نه ولی روانی شده بودم دیگه. کوسن ها رو شستم . تکیه گاه مبل ها رو حسابی جاروبرقی میکشیدم ....

دوسال؟ کچل میکردی خواهر زحمتش کمتر بود🤦🏻‍♀️🥲 چه قطره ای؟

قطره کیمیا وای خواهر کچلم کردم باز سرو کله شون پیدا میشد نمیدونم چرا ...وای از سس مایونز و سرکه و انواع شامپو همه چی استفاده کردم فقط قطره کیمیا جواب داد به ۳روز نابود شدن