2733
2734
عنوان

به نظرتون این پول حرامه؟

135 بازدید | 12 پست

من بیمه تکمیلی هستم یه بار رفتم چشم پزشک ویزیت دادم و دکتر برام عینک نوشت منم رفتم عینک فروشی که آشنا بود فاکتورش گرفتم تحویل بیمه دادم و پولش دریافت کردم الان عذاب وجدان دارم نمی دونم این پول حرام بوده یا نه

بله اگه عینک نگرفتی حرامه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر عینک داری ک خب اکی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740

فکر نمی کنم حرام باشه بلاخره اون سهمیه شما بوده دفعه بعد بخواهی عینک بگیری تا یک مدت بهت نمی دهند ، مجبوری ازاد بگیری مگر اینکه چشمات زیاد ضعیف نباشه نخواهی استفاده کنی در کل به نظرم حرام نیست.  البته به نظرم اگر یک آخوندی دیدی  

بپرس.