2733
2734
عنوان

این منم😀🦦

151 بازدید | 13 پست

الان میزارم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
خوبی موهات فرقش رو بیار به سمت وسط بیشتر

حست قویه؟

میتونی بگی خواسته ام براورده میشه؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
حست قویه؟ میتونی بگی خواسته ام براورده میشه؟

قوی هست اره 

ولی درمورد سوالت باید بشناسمت تا حدودی یعنی کلا اینطوریه هرکس اینجا ندیده نشناخته جواب سوال میده شانسی و حدسی میگه هیچ حسی در کار نیست 

مرگ همنوع شادی ندارد.🖤
قوی هست اره  ولی درمورد سوالت باید بشناسمت تا حدودی یعنی کلا اینطوریه هرکس اینجا ندیده نشناخته ...

چجوری بشناسی؟

هر سوالی داری بپرس جواب میدم