2752
2734
عنوان

این منم😀🦦

151 بازدید | 13 پست

الان میزارم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوبی موهات فرقش رو بیار به سمت وسط بیشتر

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
خوبی موهات فرقش رو بیار به سمت وسط بیشتر

حست قویه؟

میتونی بگی خواسته ام براورده میشه؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
حست قویه؟ میتونی بگی خواسته ام براورده میشه؟

قوی هست اره 

ولی درمورد سوالت باید بشناسمت تا حدودی یعنی کلا اینطوریه هرکس اینجا ندیده نشناخته جواب سوال میده شانسی و حدسی میگه هیچ حسی در کار نیست 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
قوی هست اره  ولی درمورد سوالت باید بشناسمت تا حدودی یعنی کلا اینطوریه هرکس اینجا ندیده نشناخته ...

چجوری بشناسی؟

هر سوالی داری بپرس جواب میدم