2737
2734
عنوان

ازبی پولی خسته شدم 😔لعنت به کاسبی خراب

| مشاهده متن کامل بحث + 6573 بازدید | 177 پست
خب خداروشکرندارنیستیدماهم ندارنیستیم بسختی دارایی جمع کردیم ولی بازاراخراب وافتضاح خوردیم به بی پولی ...

دقیقا منم اینقدر دوس داشتم همسرم کارمند بود از اولشم از شغل آزاد بدم میاومد

فروردین واردیبهشت همینه عزیزم شوهرمنم مشتریهاش واقعا کم ان وکفاف زندگی و اجاره خونه نمیده

ماه بعد بهترمیشه به امید خدا

فقط ذکر یاجواد ائمه ادرکنی، سوره واقعه، زیارت عاشورا بخون

سلام دوست قشنگم🌱وقتی داخل یه تاپیک کامنت میزارم یعنی طرف صحبتم استارتر هست حالاممکنه نظرم سهوا غلط باشه یا هرچی... بالاخره ادم گاهی ممکنه اشتباه کنه... پس ازتون خواهش میکنم ریپلای نکنید🙏🙏🙏چگونه میشودبه شاخه ی شکسته فهماندکه بادعذرخواهی کرده است؟ 🥺محموددرویش.تو تاپیکهای خیانت خدایی نمیدونم چی بگم، کاش میشدکورمیشدم ونمیدیدم که همجنس های خودم دارن اینجورآسیب میبینن، 🥺🥺🥺 خواهش میکنم اگر کسی به اسم فاطمه شهرآبادی ۲۴ساله میشناسین بهم بگین دوست عزیزمه که خیلی وقته بیخبرم ازش... اگرازتو درباره ی غزه پرسیدند. بگودرآنجاشهیدی شهیددیگری راحمل میکنه وشهیددیگری ازاوعکس میگیردوشهیددیگری براونمازمیخواند🥺🥺🥺🥺🥺بایدبه این بلوغ برسیم که نبایددیده شویم؛ کسیکه بایدببیند، میبیند. شهیدحاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه بچم کوچیک والاازخدامه

خوب میتونین کارمجازی انجام بدین

هم به خونه زندگیتون میرسین هم به کارتون

من خودم دخترک کوچیکه توخونه کارمیکنم

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
مال ماافتضاح دوهفته اصلامشتری نمیاد

عزیزم دعاهایی هست توگوگل سرچ کنین میاره

بنویسین توکاغذ بذاره تومغازه

درضمن ذهنیت مثبت درمورد پول داشته باشین گله وشکایت چون بار منفی داره پولو دورمیکنه ازتون

میدونو تواین شرایط مثبت بودن  وشکرگزاری سخته حق دارین

برای شروع میتونین از پولهایی که درگذشته خرج کردین شروع کنین وبه خاطرشون خداروشکر کنین

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
2731

استغفار 40 بندی امیرالمومنین رو 40 روز بخون

نمیدونم چه سری توش هست ولی شنیدم شدیدا رزق و روزی و برکت میباره به زندگی وقتی میخونیش

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜

بخدا مآهم

نابود شدیم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

ماهم همینیم 

البته ی مشتری هم پول نداده از خیلی وقت پیش

نزدیک زایمانمه کلی دغدغه دارم 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2740
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدین؟

چند وقت پیش تاپیک یه خانمی رو دیدم اینجا که میگفت از یکی شنیده ولی باور نکرده

خواسته امتحان کنه 40 روز استغفار 40 بندی امیرالمومنین رو خونده

میگه اصلا عجیب هی از زمین و زمان برکت میبارید به زندگیمون

چند وقت بعدشم هی باز از کسای دیگه شنیدم که نتیجه گرفتن

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
چند وقت پیش تاپیک یه خانمی رو دیدم اینجا که میگفت از یکی شنیده ولی باور نکرده خواسته امتحان کنه 40 ...

سلام من نتونستم ۴۰ بندی امیرالمومنین رو پیدا کنم فقط ۷۰ بندی بود

خدایا حالا که بابامو که مثل کوه پشتم بود رو بردی پیش خودت ، خودت هوامو داشته باش💔🥹⛰️
سلام من نتونستم ۴۰ بندی امیرالمومنین رو پیدا کنم فقط ۷۰ بندی بود

عزیزم ایناهاش

چند وقت پیش تاپیک یه خانمی رو دیدم اینجا که میگفت از یکی شنیده ولی باور نکرده خواسته امتحان کنه 40 ...

خب استغفار ۴۰بندی امیرالمومنین چطوریه؟خیلی ببخشید میشه بگید چطوریه؟