2752
2734

الان دوره ای شده حتی تادرحیاط هم بری بایدپول باشه هرکی میگه پول خوب نیس بیادبده من به شوهرم میگم جمع کن بروتوشرکتاکارکن حداقل میدونی ماهی چقدبرنامه ریزی کنی اووووف چندماه کاسبی خراب اصلامشتری نمیاد😔دعایی چیزی بلدنیستین ؟همیشه بایددغدغه پول باشه شوهرم هرروزباناراحتی میادخونه میدونم کاسبی نمیکنه مردکه ناراحت باشه وبی پول همه خانواده غمگین وناراحتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استغفار زیاد کن ذکراستغفرالله زیادبگو معحزه میکنه و شبها سوره واقعه روبخون درست میشه نگران نباش

اشتباه دفعه اول اشتباه هست برای دفعات بعد حماقت حساب میشه..شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن .حداقل سالی یکبار طلوع آفتاب را تماشاکن...از کودکان دست فروش چیزی بخر...اشتباهاتت را بپذیر..و برای رسیدن به هدفت پل های پشت سرت را خراب نکن شاید روزی به عقب برگشتی راهی برای عبور و رسیدن به آنچه میخواهی داشته باشی ...باکسی که فقط میخواهد حرف خودش باشد وارد بحث نشو زیرا او چیزی برای ازدست دادن ندارد و شماراتا حد خودش پایین می آورد...

غمگین نباش جونم 

خدا کمک میکنه 

منم الان دو ساله کسب و کار شوهرم راکده

خرج خونه‌مونم خونواده ها کمک میکنن

ولی همیشه دنیا به رنگ نمیمونه خدا روزی رسونه 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

درکت میکنم عزیزم شغل شوهرت چیه

شوهر منم مغازه داشت تو پاساژ کاسبیش خراب شد جمع کرد الان با ماشین کار میکنه اینم زیاد خوب نیست جون هم از مسافرکشی بدش میاد هم دست زیاد شده درآمدمون خیلی کمه تازه برجی ۱۲ تومنم کرایه خونه میدیم

2706