2733
2734

هرجا هستی خدا لنتت کنه تا ابد همه ترکت کنن آه من پشت و پناهت تا ابد 

معلوم نیست رفت دعا گرفت چیکار کرد دختره ی دیو صفت تا وقتی زنده ای نفرین من دنبالت 

اینو یادت باشه تا کسی نخ نده کس دیگه ای سر نخ رو نمیگیره حالا شما هعی نفر سوم رو لعنت کن 

ان کسـ را کـ خوبیـ کنیمـ                                                                                   هاریـ نگیرد ارزوستـ🔮ـــــ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون مردی که میره خیانت میکنه اون دختر نباشه میره دنبال یکی دیگه ذات بد اون مردو دختره نمیتونه درست کنه البته من خودمم از شوهرم خیانت دیدم و طرفداری از همچین زنایی نمیکنم

ولی منو شما اگه این دخترارو بکشیم بازم مردمون میره دنبال بقیه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
حالا دعاو جادو جنبل چی میگه این وسط 

واقعا هنوزم بعضی ها به این چیزا اعتقاد دارن 😳

ان کسـ را کـ خوبیـ کنیمـ                                                                                   هاریـ نگیرد ارزوستـ🔮ـــــ