2733
2734
عنوان

بچه ها شدیدن ب کمک نیاز ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 34 پست
اینم هست چون از بعد عید ک درساش سنگین شد اینستا خیلی کم میومد

اره الان یدفعه کلی فک میکنی ی استوری خفن بزاری بعد چون امتحان داره و میخونه کلا سین نمیکنه یا چون نمیخواد فکرشو درگیرت کنه وسط امتحانا برا همین ممکنه ببینه هم ریپلای نکنه

اره الان یدفعه کلی فک میکنی ی استوری خفن بزاری بعد چون امتحان داره و میخونه کلا سین نمیکنه یا چون نم ...

وای اره جای بدش این بود ک ی استوری خیلی خفن تز تو باشکاه گذاشتم ن لایک کرد ن ریپلای ببین شکست عشقی خوردم🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلیییییی ببین خیلی  منم در حد کراش نیستم حس میکنم حسم از دوران بچگی ب وجود اومده  نمیدو ...

ممکنه هنوزم خوشش بیاد چون اون دفعه که اعتراف کرد انداختیش بیرون دیگه نگه😂😂😂اخی گنا داشتا

وای اره جای بدش این بود ک ی استوری خیلی خفن تز تو باشکاه گذاشتم ن لایک کرد ن ریپلای ببین شکست عشقی خ ...

آخ آخ😂😂خوب عکس باشگاه رو جرئت نمیکنه نظر بده ک برداشت بد نشه

ممکنه هنوزم خوشش بیاد چون اون دفعه که اعتراف کرد انداختیش بیرون دیگه نگه😂😂😂اخی گنا داشتا

ببین میدونی ی عکس کذاشته بودم اومده بود نوشته بود چقد شبیه بچگیاته 

بعد چون بعد کنکور بود و اون پزشکی قبول شده بود من رشته مورد علاقم پزشکی بود و قبول نشده بودم و معلمی قبول شده بودم انکار ک ازش بدم اپمد انداختنش بیرون 

ولی خب ایندفه ک فالوش کردما عکسای خودمو لایک میکرد استوری میذاشتم 

در صورتی ک ببین استوری های دوستامو ک فالوش دارن لایک نمیکنه و براشون ریپلای نمیکنه

آخ آخ😂😂خوب عکس باشگاه رو جرئت نمیکنه نظر بده ک برداشت بد نشه

😂😂😂😂خلاصه ک ولی اونموقه ای ک استوری کلوز گذاشته بودم 

اومد ریپلای کرد تولدت مبارک چون ی متن گذاشته بودم اشتباهی برداشت کرده بود 

گفتم تولدم نیست ک 

گفت بمونه برا وقتی تولدت بود 

گفتم تولدم دور نیست اتفاقن 

بعدشم کفتم لابد لحنم بد بوده چون دوستام دارن تبریک تولد میگن 

گفت لحن بد از زیور های دختره روزت مبارک 

گفتم از کی تا الان لحن بد شده زیور 

گفت از وقتی م ب اشتباه گرامری میگن لحن بد 

گفتم اشتباه گرامری نداشتم ک فقط حالمو بیان کردم

گفت ی چیزی بهش میگن یادم نمیاد