2733
2739
عنوان

دعوای منو مامانم بخاطر خاله هام

429 بازدید | 49 پست

بچه ها من مامانم خاهراشو به من ترجیح میده همیشه بخاطر اونا تو خونمون دعواس دائم میگه چرا باهاشون سرد برخورد میکنی چرا باهاشون فلان رفتارو داشتی درصورتی که خوده اونا بامن رفتار خوبی ندارن نصف دعوای منو مامانم بخاطر تعصب مامانم رو خاهراشه خسته شدم واقعا نمیکشم حس میکنم اصن مامان من نیست مامان خاهراشه 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️

وای مگع میشه مامانم منم همینه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مادر منم همینه خاله ها و و دایی ها

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
مامانِ منم اینجوری بود چندباری خواهراش ناراحتش کردن،چندباری بی محلی کردن تازه الان یادش افتاده از ...

کاش مامان منم می‌فهمید،،، خستم کرده اینجوری منو نسبت به خودش سرد میکنه همش دعوا دعوا دعوا 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️

مامان منم رو داداشاش حساس بود 

یه گوشت در باشه یه گوشت دروازه 

بحث نکن 

بحث بی فایده به هیچ دردی نمیخوره

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
2740
مامان منم رو داداشاش حساس بود  یه گوشت در باشه یه گوشت دروازه  بحث نکن  بحث بی فای ...

دقیقا تا الان هرچی بحث کردم هرچی خاستم بهش بفهمونم که اونا رفتارشون با ما درست نیست نفهمید نفهمید و فقط دعوا و بحث 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
کاش مامان منم می‌فهمید،،، خستم کرده اینجوری منو نسبت به خودش سرد میکنه همش دعوا دعوا دعوا 

متاسفانه مامانا باید سرشون به سنگ بخوره

مامانم رفته بود خونه داییم ،خارج از کشور    بیشتر ازما،برای دختر خالم سوغاتی آورده بود

وای اصلا داشتیم آتیش می‌گرفتیم

میگفت همینکه مامانِ شما رفته آمریکا براتون افتخاره ،پس سوغاتی هارو میدم به دخترخاله هات دلشون نشکنه

چرا اینطورین؟ حس میکنم مامان من زیادی اینطوریه

همه مادرا همینن خب معلومه دیگه هم خونن خواهرشونه میخان مارو هم وادار کنن مثل خودشون دوست داشته باشیم

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
آره حالا که شده توام مامانت همینطوره؟ 

دقیقا 

اکه کمی سر رفتار کنم یا وجود اخلاق بد اونا اینقدر حرف میزنه و دعوا راه میندازه ک نگو

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
متاسفانه مامانا باید سرشون به سنگ بخوره مامانم رفته بود خونه داییم ،خارج از کشور    بیشتر ...

متاسفم... 😔اوج درده اینکه ی مادر اینطوری بچه هاشو بفروشه به خواهراش و برادراش و بچه هاشون

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️

مامانم میگه ماها سنمون داره میره بالا باید خواهرو  برادرا کنار هم باشیم میگن برین یه محله اونجا چند تا خونه نزدیک هم درست کنیم موقع پیری به داد هم برسیم مامان منم با خواهرو برادراش صمیمیتره انگار از تنهایی میترسن 

همه مادرا همینن خب معلومه دیگه هم خونن خواهرشونه میخان مارو هم وادار کنن مثل خودشون دوست داشته باشیم

یعنی در حدی که دائم تو خونه خودشون دعوا باشه بخاطر اونا؟!!! درصورتی که زندگی خودشو تا مرز پاشوندن بکشونه

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
2706