2733
2734
عنوان

حرف زدن پسرم

229 بازدید | 22 پست

سلام میشه خاهش کنم هرکسی این تاپیک منو میبینه بیاد و کمکم کنه خیلی حالم بدهههههه هیچکسو ندارم واقعا ب معنای واقعی تنهام خودم افسردگی دارم. الان چن روزه پسرم ک ۳ سال و ۷ ماهشه بعضی کلمه ها رو حرف آخرشو تکرار میکنه مثلا میگه قرمززززز. مردددد . هویججججج....خیییلییییییی حالم بده استرس شدید دارم از لکنت وحشت دارم ب دلایلی فوبیای زندگیم لکنت هست ینی اگه پسرم اینطور بشه خودمو میکشم. تروخدا بیاید بگید این لکنته؟؟؟؟؟ در ضمن پسرم دیر شروع ب صحبت کرد و الانم حرف زدنش عادیش واضح نیس و بیشتر خودمم منظورشو کم و بیش میفهمم انگار میخاد جمله بندی جدید بگه هی سعی میکنه و فکر میکنه بعد جمله ها رو میگه. ولی چرا اخر کلمات رو چن روزه تکرار میکنه😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از قصد تکرار میکنه یا زبونش میگیره

نمیدونم . مثلا الان با هیجان و خنده میگفت بابا بریم بیرون پیش ماشین قرمزززز. انگار مثلا میخاس باباش کامل بفهمه ک حتما قرمز باشه مث وقتی ادم بخاد چیزی رو تاکید کنه میگفت قرمززز

عزیزم پسر من ۴ سال و ۴ ماهشه 

خیلی پیش میاد اینجور حروف آخر رو مُشدد بگه . 

این لکنت نیست 

ضمنا لکنت توی سن ۳ تا ۵ سال شایع هست که یا خودبخود خوب میشه یا با چند جلسه گفتار درمانی . 

فقط اصلا اصلا گوشی دستش ندین . 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه طبیعی منم بچه داداشم همسنشه اینجوریه حالا یه گفتار درمانی ببر  بیشتر خودشون اینجوری حرف میز ...

چن وقته اینطوره؟؟؟ تروخدا اون چطور میگه ینی؟؟ خوب نشده؟؟

عزیزم برو توی این پیج اینستا و به این خانم گفتار درمانگر پیام بده ... خیلی خوب راهنمایی میکنن 

Zahra_khabbazslp

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
الکی حساس نشو بچه ها همینن ادا درمیاره لابد  من اصلا دقت نمیکنم بچه هام چه شکلی حرف میزنن &nbs ...

من چون خودم از همیشه از لکنت میترسم خییییلی . ب حرف زدنش همیشه خیلی دقت میکنم. چن روزه همش گریه میکنم بخدا لکنت بگیره خودمو میکشمممم

چن وقته اینطوره؟؟؟ تروخدا اون چطور میگه ینی؟؟ خوب نشده؟؟

خودش رو لوس میکنه واسه ما مشکلی نداره کاملا قشنگ صحبت میکنه مامان بابام کادر درمانن و حساس بردن هیچی نبود دکتر گفته بود کاملا طبیعیه 

من چون خودم از همیشه از لکنت میترسم خییییلی . ب حرف زدنش همیشه خیلی دقت میکنم. چن روزه همش گریه میکن ...

واااا اولا نداره عزیزم حساس نباش 

داشته باشه ام درمان داره خوب میشه 

از رو عقل حرف بزن

عزیزم پسر من ۴ سال و ۴ ماهشه  خیلی پیش میاد اینجور حروف آخر رو مُشدد بگه .  این لکنت نیس ...

پس چرا هیچکدوم از اطرافیان بچه هاشون ندیدم اینطور باشن چرا فقط پسر من. خیلیییییی عصبیم. من کلا بیشتر عصبیم همش میگم نکنه دادی چیزی زدم یا صدام بردم بالا ترسیده همش عذاب وجدان دارم

2706