2733
2734
عنوان

دعوای منو مامانم بخاطر خاله هام

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 49 پست
دقیقا  اکه کمی سر رفتار کنم یا وجود اخلاق بد اونا اینقدر حرف میزنه و دعوا راه میندازه ک نگو

من خیلی رو مخمه دیگه نسبت به این موضوع توان ندارم دنبال راه حلم چرا رفتار بد اونارو نمیبینن؟ واضح تو صورتم تیکه میندازن هزاران بار رفتار بد دیدم اگه به مامانم بگم از جانبشون قسم دوروغم میخوره 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
یعنی در حدی که دائم تو خونه خودشون دعوا باشه بخاطر اونا؟!!! درصورتی که زندگی خودشو تا مرز پاشوندن بک ...

نظر بابات چیه؟؟

انتخابات مهمه❤ فرق داره تو دنیا عزتمند باشیم یا ذلیل فرق داره یه مسئول تا لحظه آخر در حال تلاش باشه و دغدغه مند و دلسوز باشه و برنامه داشته باشه توروخدا درست رای بدیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مامانم میگه ماها سنمون داره میره بالا باید خواهرو  برادرا کنار هم باشیم میگن برین یه محله اونجا ...

هووووف چرا مامانای ایرانی اینطورین 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
متاسفم... 😔اوج درده اینکه ی مادر اینطوری بچه هاشو بفروشه به خواهراش و برادراش و بچه هاشون

اوچقدر مارو بخاطر خواهر برادراش خورد کرده که اونا هم به خودشون اجازه میدن رفتار نامناسب داشته باشن با من و خواهرم

هرچند که من جوابشون رو میدم و فوری محترمانه جرشون میدم ولی خب همش بخاطر رفتار مادرمه

الان خوب شده ولی بازم زیر زیرکی تکرار میکنه کاراشو 

متاسفانه مامانا باید سرشون به سنگ بخوره مامانم رفته بود خونه داییم ،خارج از کشور    بیشتر ...

سرشون به سنگ هم بخوره بازم عوض نمیشن مامانم سالها برادر زاده هاش اذیتش کردن ولی همچنان داره واسشون خدمت میکنه جالبه من میگم باشه تو اینجوری زندگی کن ولی پای فامیلات رو به زندگی من باز نکن ولی نمیفهمه.  بعضی وقتها میگم یه سیلی بیاد فامیلاشو ببره من راحت بشم.   از فامیل اصلا خوشم نمباد از بدشانسی اونقدر جمعیتشون زیاده حالا حالاها هستن 

اوچقدر مارو بخاطر خواهر برادراش خورد کرده که اونا هم به خودشون اجازه میدن رفتار نامناسب داشته باشن ب ...

پس همدردیم... چجوری کنار میای با این قضیه؟ چجوری به آرامش میرسی؟ میدونم هرچی بگم فایده نداره فقط باید یجوری بیخیال بشم چیکار کنم بنظرت تو چیکار میکنی؟ 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
اوچقدر مارو بخاطر خواهر برادراش خورد کرده که اونا هم به خودشون اجازه میدن رفتار نامناسب داشته باشن ب ...

خوبشون میکنی که جوابشونو میدی 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
بابام طرف منه بعد وقتی طرف منو میگیره دعواشون میشه و ی فضای افتضاح ایجاد میشه تو خونمون

خاله هات دقیقا ۰ی مار میکنن که خوشت نمیاد؟ 

مثلا اخرین بار چی شد و سرچی مامانت ناراحت شد و دعوا شد باهات

انتخابات مهمه❤ فرق داره تو دنیا عزتمند باشیم یا ذلیل فرق داره یه مسئول تا لحظه آخر در حال تلاش باشه و دغدغه مند و دلسوز باشه و برنامه داشته باشه توروخدا درست رای بدیم
خاله هات دقیقا ۰ی مار میکنن که خوشت نمیاد؟  مثلا اخرین بار چی شد و سرچی مامانت ناراحت شد و دعو ...

رفتیم خونه یکیشون بعد اون یکی رفته گفته این(یعنی من) چشه چرا بق کرده بعد مامانم اومده میگه چرا بق کردی بهشون درصورتی که کلا من ظاهرم مغرور میزنه دست خودم نیست دست از سرم برنمیدارن دیگه نمیکشم

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
سرشون به سنگ هم بخوره بازم عوض نمیشن مامانم سالها برادر زاده هاش اذیتش کردن ولی همچنان داره واسشون خ ...

خیلی خوبه که هستی و حرف منو متوجه میشی، من به هرکی میگم مامانم اینجوریه،باور نمیکنه فکر میکنه من یا لوس هستم یا دارم شلوغش میکنم

دارم خفه میشم از دستشون  فکر کن هر دو شنبه جلسه قران داریم به زور میگه باید بیای اون انتر هارو ببینی

رفتیم خونه یکیشون بعد اون یکی رفته گفته این(یعنی من) چشه چرا بق کرده بعد مامانم اومده میگه چرا بق کر ...

یه ذره نمیتونی تو جمعشون حرف بزنی لبخند بزنی فضای یخ بینتون آب بشه؟

خوبشون میکنی که جوابشونو میدی 

امشب داشتم با شوهرم راجع به همین مورد صحبت میکردم

قبلا همش هیچی نمیگفتم،یهو دیدم سر خورده شدم و دارم فقط حرف می‌شنوم از اینو اون

خودمو قوی کردم و محترمانه جوابشون رو دادم،دیگه کم کم جرات پیدا کردم کسی حرفی میزد فوری میپردیم بهش

کلا اخلاقم عوض شده.به شوهرم گفتم خداروشکر از کسی خورده برده ندارم  رکزیمم دست کسی نیس،یکی حرفی بزنه پدرشو درمیارم

بخدا حرفم میزنم شوخیم میکنم بازم یچی از توش درمیارن وایییییییی

خب پس بی خیال 

این دفعه به خود خاله ت بگو 

بگو حرفی دارین به خودم بگین چوغولی نکنین به مامانم

من دیگه بزرگ شدم حرفی هست به خودم بگین

2706