2737
2739

توی تایپیک قبلی شارژم تموم شد رفتم شام و...نشد بگم الان همرو تایپک کردم آماده باشه بگم

(کاربری دست سه نفره) -لایک نکنید لطفا❤

من و پسر خاله ام وقتی بچه بودیم همه میگفتن اینا در آینده مال همن ما ام خیلی باهم صمیمی بودیم اما هیچوقت نسبت به این حرف بقیه واکنشی نداشتیم و مثل دو تا همجنس باهم بودیم وابسته هم بودیم طوری بود که وقتی ما میرفتیم شهرمون دیگه با خانوادمون غذا نمیخوردیم ناهارمون رو باهم تو باغ میخوردیم شاممونو باهم تو حیاط مامان بزرگم

و صبح تا شب باهم درحال گشت و گذار و تقریبا همه جا خاطره داریم خیلی همو دوست داشتیم اون بهم هرروز کلی خوراکی میخرید و عاشق موهام بود موهامو میبافت و...کلا عجیب همو دوست داشتیم

بعد کم کم که بزرگتر شدیم خانواده ها یکم حساسیتشون بیشتر شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و پسر خاله ام وقتی بچه بودیم همه میگفتن اینا در آینده مال همن ما ام خیلی باهم صمیمی بودیم اما هیچ ...

خوب

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
2742

لایک لطفا

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2738

با اینکه خانواده هامون خانواده حساسی هستن اما باز بخاطر اینکه می‌دونستن تو دلمون هیچی نیست و همون وابستگی بود که از بچگی هست نسبتا دیر تر حساس شدن (نسبت به طرز فکری ک دارن)

یادمه یبار مامانم گفت تو باهاش بیرون نری اونم نمیره و گفت حق نداری پاتو از خونه بزاری بیرون

یکم گذشت اون اومد نشست خونه مادر بزرگم و منتظر من بود انقدر نرفت مامانم آخرش گفت شمارو نمیشه از هم جدا کرد پاشید از جلوی چشم دور شید بعدشم کلی خندید😂

اما به مرور ک باز بزرگتر شدیم دیگه خودمون نمیتونستیم مثل قبل باشیم بخاطر حرف مردم  و هربار قبل رفتن بابام میگفت با فلانی نبینمت (درحالی ک هیچی بین ما نبود)

و کم کم از هم فاصله گرفتیم مگر اینکه فرصتی پیش میومد ک باهم حرف میزدیم میگفتیم میخندیدیم اونم با استرس اینکه وای اگه یکی ببینه چی (حرفمون برخوردمونم دقیقا مثل قبل بود انگار نه انگار من دخترم اون پسره و...مثل دوتا همجنس هم برخورد میکردیم و هیچ چیز ناپاکی بینمون نبود)

اونم تو شهرستانی ک همه دنبال حرف درست کردنن

2706