2733
2734
باشه رو راستم من نگفتم دوسش دارم من جلوی همه با عصبانیت گفتم من هیچ حسی به پارسا ندارم و دیگه از هی ...

خب  میدونم نگفتی دوسش داری میگم اگه پارسا علاقه داشت چرا بعدش تو تنهایی چیزی بهت نگفت

خب  میدونم نگفتی دوسش داری میگم اگه پارسا علاقه داشت چرا بعدش تو تنهایی چیزی بهت نگفت

معلومه چون هم مهربونه هم مغرور بخاطر مهربون بودنش همه دوسش دارن اما کسی مثل نگار اگه جلو بره بخاطر غرورش قبول نمیکنه خودشم بخاطر غرورش عاشق هم باشه جلو نمیاد

(کاربری دست سه نفره) -لایک نکنید لطفا❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر من حست رو درک میکنم

منو پسرداییم هم  بچگی همبازیای خوبی بودیم...کنارش خوشحال بودم و حس خوب داشتم ، آدم امن من بود از نظر من فرق میکرد با بقیه پسرای فامیل

کم کم که بزرگتر شدیم از هم فاصله گرفتیم ولی من دوسش داشتم بازم...اونموقع نوجوون بودم فکر میکردم  عشق همینه!

اما منم بلاتکلیف بودم هم دوسش داشتم هم سعی میکردم خیلی فکرمو درگیرش نکنم چون میترسیدم که اون منو نخواد!

اونم مغرور بود...نگاهشو حس میکردم یه وقتایی ولی ما تقریبا دیگه هیچ دیالوگی هم باهم نداشتیم...

من دانشجو شدم وارد اجتماع شدم سرگرم کارای خودم شدم و تونستم دل بکنم کامل و پذیرفته بودم که ما مال هم نیستیم...

عاشق یه آدم دیگه شدم و ازدواج کردم و الان به این فکر میکنم که چه خوب شد که با اون ازدواج نکردم! حسرتی به دلم نیست و جایگاه اون برای من فقط یه پسرداییه که خاطرات بچگی خوبی باهم داشتیم،همین.

با شرایطی که الان داری طبیعیه حس و حالت... ولی همه ی جوانبو بسنج...شاید این فقط همون حس بچگانه س نه عشقی که بخوای باهاش ازدواج کنی..

2731
استارتر من حست رو درک میکنم منو پسرداییم هم  بچگی همبازیای خوبی بودیم...کنارش خوشحال بودم و حس ...

اصلا از اونوقت به بعد هیچ فکری نداشتم نسبت بهش هرچیزی اصلا مهم نبود و یادم نمی‌افتاد چون ما نزدیک هم نیستیم اصلا

و من انقدر درگیر درس و مریضی و‌..هستم یادم نمیفته 

حتی منم ی دوره ای رل داشتم اگه عاشقش بودم ک نمیرفتم با کس دیگه 

چیزی ک برام عجیبه اینه چرا بدون اینکه بهش فکر کنم هر شب میاد بخوابم

نمیدونم چرا ولی از حرفاتون ی حس خوبی گرفتم❤

اصلا از اونوقت به بعد هیچ فکری نداشتم نسبت بهش هرچیزی اصلا مهم نبود و یادم نمی‌افتاد چون ما نزدیک هم ...

ایشالله خدا بهت سلامتی بده  و دیگه درگیر مریضی نباشی

اوهوم پس عشقی درکار نیس

شاید انقد نسبت بهش بی تفاوت بودی اونم نگار چسبنده رو ول کرده جذب تو شده  بخاطر همین میاد به خوابت...

اگه تفاوت دیدگاه و عقیده دارید و اگه یه زمانی اومد ابراز کرد 

این تفاوته رو جدی بگیر... دردسر میشه بعدا

ایشالله خدا بهت سلامتی بده  و دیگه درگیر مریضی نباشی اوهوم پس عشقی درکار نیس شاید انقد نسبت ب ...

الان تفاوتی نداریم قبلا خیلی داشتیم

نمیدونم شاید

ممنونم همچنین ان شاالله 

الان تفاوتی نداریم قبلا خیلی داشتیم نمیدونم شاید ممنونم همچنین ان شاالله 

کنکوری بودی امسال؟ 

اخه تاپیکاتو دیدم

ولی نوشتی کاربری دست سه نفره

تو همونی هستی که کنکوری بوده؟

دقیقاااا من گاهی میگم فکر نکنم تا ۳۰ سالگی زنده بمونم اگه ام بمونم معجزست انقدر ک داغونم😂

دقیقاخودمم مث این پیرزناصبح ها ازکمر دردبه زور ازسرجام بلندمیشم😂😂😂😂

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
کنکوری بودی امسال؟  اخه تاپیکاتو دیدم ولی نوشتی کاربری دست سه نفره تو همونی هستی که کنکوری ب ...

نه عزیزم اون دوستمه کمتر میاد نی نی سایت