2737
2739
عنوان

تولدشو تبریک بگم؟

266 بازدید | 31 پست

با دوستم که پسره، حدودا یک ساله قهرم

یعنی در واقع اون قهر کرده، از همه جا بلاکم کرده

دلیلش هم این بود که سر یه موضوعی داشتیم بحث می‌کردیم مربوط به شغلش بود، من یکم تند رفتم و ازم ناراحت شد

خودم ازش معذرت خواهی کردم و همه چی درست شد ظاهرا

ولی چند روز بعد باز همون بحث رو شروع کرد، از من میخواست همکارش بشم تو شغلش، و خب من نمیخواستم و باز همون حرفای دفعه قبلو با لحن بهتر و دوستانه تری بهش گفتم ولی باز عصبانی شد و قاطی کرد و زد بلاکم کرد

الان تولدشه، از یه طرف به خودم میگم به تو چه؟ اون اگه دلش تنگ میشد تا الان بیست بار میومد باهات حرف بزنه

از اون طرفم‌میگم من رو خط قرمزش دست گذاشتم معلومه که با کینه ای که گرفته دیگه پیداش نمیشه و خودم باید برم جلو

آخه اون هیچوقت با من رفتار بدی نداشت، ما حتی دعوامون نمیشد هیچوقت، پس حتما خیلی اشتباه بزرگی کردم که سر اون قضیه باهاش بحث کردم که حالا کار به اینجا کشیده

نمیدونم برم‌ بهش تولدشو تبریک بگم یا نه ؟

جای من بودین چیکار میکردین؟

این دوست واسه من خیلی عزیز و قدیمیه

لطفا برای آمرزش روح مادرم دعا کنید و یه حمد🥲

خودت جواب خودت رو دادی

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
هیچکاری نمیشه کرد یعنی

ن

ارامش تو مهم ترع 

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
نگو مردی که یه سال خودش نخواسته بذار از این یه بعدم نخواد

اون همیشه همینجوری بوده، کلا نسبت به آدمایی که اذیتش کنن بی رحمه، نمیدونم خودشم حالش بد میشه یا نه ولی خیلی راحت میذاره کنار آدمو

بار ها دیدم با آدمای اطرافش این کارو کرده

وقتی بلاکت کرده چجوری بش تبریگ بگی 

با یکی از اکانتاش منو از بلاک درآورد حدودا دو سه ماه پیش

ولی فقط با همون یکی، نمیدونم حالا دستش خورده چی شده

2706