2733
2734
عنوان

خانم همسایه بالایی ما داره حالشو میبره و مجرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کسی ک بدون پدرومادر احساس خوشبختی میکنه در تنهایی و بی کسی خواهد مرد...

خدا نکنه جانم . ایشالا خوشبخت باشه 

پدر و مادرش خیلی باهم بحث داشتند . خودش گفت آرامش نداشت . فعلا ک حالش خوبه . شمام فاز بد نده 

خدا نکنه جانم . ایشالا خوشبخت باشه  پدر و مادرش خیلی باهم بحث داشتند . خودش گفت آرامش نداشت . ...

نگفتم ک دور از جونش همین الان و تو جوونی اتفاقی براش میوفته کلی گفتم در پیری...

انشاا...ک همیشه احساس خوشبختی کنه..

کسی ک بدون پدرومادر احساس خوشبختی میکنه در تنهایی و بی کسی خواهد مرد...

اينم ديد صحيحي نيست

كه اگه اعضاي خانواده فوت شدن ديگه حس خوشبختي هم بميره

درسته زماني رو سوگوار خواهد بود

ولي بايستي به روال عادي زندگي برگرده و حس هاي خوب رو تجربه كنه اين 

بیمه فقط یه حقوق که بالاتره رو به بازماندگان میده صدتا هم حقوق از همسر و پدر و مادر داشته باشن هزاربارم برن بنالن قانونش همینه فقط یه حقوق پرداخت میشه ایشون یکم. براتون خالی بسته

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
اينم ديد صحيحي نيست كه اگه اعضاي خانواده فوت شدن ديگه حس خوشبختي هم بميره درسته زماني رو سوگوار خو ...

مثل اینکه متوجه منظور من نشدین استاتر جوری تعریف کرد ک همسایه اشون بعد از فوت پدرومادرش و با حقوق اونا داره خوش میگذرونه و خوشحاله منم میگم کسی ک با مرگ پدرومادرش احساس خوشبختی میکنه اون ادم کلا احساس نداره و در پیری تنها می مونه..

خانواده یعنی هدف انگیزه امید  آدم تا سنی شور و شوق داره از ی جا ب بعد فقط دلت آرامش و همدم میخ ...

خب این داره 

مهمتر اینکه امنیت مالی داره 

این بده؟ الان من به شوهرم بگم پول بده 

ماهی حداقل بیست تومن نشسته و میاد حسابش این بده؟ 

همدم داشته باشی ولی بی پولی و پشتوانه چه بدرد خورد

2706