2733
2734
عنوان

تولدشو تبریک بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 31 پست
اون همیشه همینجوری بوده، کلا نسبت به آدمایی که اذیتش کنن بی رحمه، نمیدونم خودشم حالش بد میشه یا نه و ...

پس با شما هم همین کارو کرده ، آدمی که هی دست و دلت بلرزه نکنه ناراحتش کرده باشی حتی نتونی نظرتو بهش بگی مناسب ارتباط نیست

اگه از نادیده گرفته شدن ناراحت نمیشی و دوست داری دوباره ارتباط داشته باشین بفرست  ولی اول با خ ...

حقیقتی بگم دخترا احساسی ان بهشون ظلمم بشه وقتی طرف دوست داشته باشن دنبال توجیهن برعکس مردا منطقی ام کسی رو تصمیم بگیرن نخوان دیگه نمی‌خوان 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یعنی واقعا همه چی رو تموم شده میدونه . تو شان و شخصیت تو  نیست بری و بخوای که شروع کننده باشی

اره خب همینطوره طبق شناختی که ازش دارم

هعیییی🥲🥲

لطفا برای آمرزش روح مادرم دعا کنید و یه حمد🥲
2731
حقیقتی بگم دخترا احساسی ان بهشون ظلمم بشه وقتی طرف دوست داشته باشن دنبال توجیهن برعکس مردا منطقی ام ...

خوب خیلی بده آدم باید برای خودش ارزش قائل باشه ، دوست داشتن کسی که ظلم میکنه خودآزاریه 

ن ارامش تو مهم ترع 

والا آرامشم که ندارم، خیلی پشیمونم که اون بحث لعنتی رو باهاش شروع کردم

جلو دهنمو هم نمیتونم‌ بگیرم کلا، از اونورم خواهرم پیاز داغشو زیاد کرد کلا منفجر شدم گند زدم به پنج شیش سال دوستی 

باشه پیام نمیدم میخواستم ببینم آدمایی که از بیرون به این قضیه نگا میکنن نظرشون چیه

آفرین مردا اعتماد به نفس کاذب همینطور دارن پیامم بدی خودشو اونقدر بالا میدونه بعد یه سال منت کشیدی ولش کن اون ول کرده 

اگه از نادیده گرفته شدن ناراحت نمیشی و دوست داری دوباره ارتباط داشته باشین بفرست  ولی اول با خ ...

هدفی ندارم شایدم اصلا بعدش دیگه خودم باهاش حرف نزنم

فکر کنم واقعا نباید بهش پیام بدم حق با شماست

پس با شما هم همین کارو کرده ، آدمی که هی دست و دلت بلرزه نکنه ناراحتش کرده باشی حتی نتونی نظرتو بهش ...

نه اونجوری هم نبود، من دفعه اول که بحثمون شد واقعا رفتارم اشتباه و افتضاااح بود

در واقع همونجا قبر خودمو کندم

اگه غرورت واست مهمه پیام ندع بهش یه حرف مگه چقد ارزش داره ک بخاطرش یه سال از همه جا بلاکت کنه؟

منم خیلی ازش ناراحت شدم سر همین موضوع

ولی خب دلمم براش تنگ شده 

2706