2733
2734
عنوان

ببینین دوست ،دخترم چی برام فرستاده

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 63 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب جوابشو دادی خوبه

ولی دخترتو محدود نکن

کم کم بهش خیلی چیزارو باید توضیح بدی

خودت رفیق شو باهاش خودت بهش توضیح بده قفل اینکه به طرز وحشتناک تو مدرسه از رفیق بشنوه

و محدود نکن

بزار هر چیزی شنید بیاد بهت بگه و ترسی ازت نداشته باشه

2731
دختر خیلی منطقی و خوبی هست دخترتون 12سالشه و نباید اینقدر استرس داشته باشه وقتی شما میدونید کجاست&n ...

میترسم من نمیدونم کدوم مسجدرفتن میترسم کم کم ازراه به دربشه

عزیزم زیاد گیر نده به دخترت که فلان دوستت اینجور و اونجور میگرده چون باعث میشه بدتر جذب چنین آدمایی بشه 

طفلکم حرف بدی نزده 

سعی کن حواست به دخترت باشه نه دوستاش چون اگه ارتباطاتت با دختر نزدیک و دوستانه باشه چیزی که بشه مطمئن باش ازت قایم نمیکنه

واقعا حرفای دختره منطقیه

حواستون به دخترتون باشه ولی یادتون باشه هرچی محدود ترش کنید حریص تر میشه

خیلی آزادش نزارید ولی محدودشم نکنید از دور حواستون بهش باشه

اونم راست گفته که از روی ظاهر قضاوت نکنید اوناهم دلشون پاکه 

چه دخترخوبیه ۱۲ساله های الان چقدر فهمیده ان🥲

وزن فعلی۶۹ وزن هدف۴۳    من میتوانم😍                                      کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻
ماشالا دخترای دهه هستاد و نود مثل یه دهه هفتادی یا شصتی حالیشونه  خودمم هشتادیم البته

اره خیلی حالیشونه وترسم ازاینه باپسراینا دوست بشن چون ظاهرشون غلط اندازبود

خدایا اینم پاک کردن داره؟

💔 امام رضا منم بخر؛ بین زمین و آسمون منم ببر💔      ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)
میترسم من نمیدونم کدوم مسجدرفتن میترسم کم کم ازراه به دربشه

اگر اگاه باشه دخترتون هیچی نمیشه 

بهش بگید بهتون اطلاع بده و جاهای خیلی دور نره 

اگه با دخترتون دوستید  بهش بگید واسش سخت گیری نمیکنید اما ازش انتظار دارید توی این سن دوست پسر نداشته باشه و اینکه اگه جایی میره بهتون اطلاع بده 

رابطتون را دوستانه شکل بدید

دخترایی که با مادرشون دوستنو از حرف زدن بامادرشون نمیترسن خیلیکم پیش میاد خطا کنن

2706