2737
2734
عنوان

مجردی یا متاهلی

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 79 پست

متاهلی اگه عاقلانه انتخاب کنین برای من زمان متاهلیم بهتر هست 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
مجردی خوب تا وقت درستش ... و متاهلی با انتخاب درست به وقت درستش... من هر دوش راضی بودم 

خداروشکر🩷

واقعا این خیلی مهمه که کاری انجام بدی که بعدش هم پشیمون نشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا؟

از زندگی الانم راضی ترم نسبت به قبل و دوران مجردی

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🩵✨۱۴۰۳/۰۲/۱۹سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         
2740
آفرین مستقل باشی مجردی عالیه.. اکست واقعا آدم درستیه؟یا فکر میکنی خوبه؟ بنظرم اگه واقعا دوست داشته ...

تا جایی که شناختمش آره آدم درستی بود، تقریبا دو سال و نیم با هم بودیم، البته می‌دونم دو سال و نیم برای شناخت کمه 

آخه می‌دونی تو این دور و زمونه پسرا رابطه و فلان میخوان، که به نظر من پسری که رابطه بخواد کلا کنسله 

ولی عشق سابقم تو این دو سال و نیم یه بار هم ازم رابطه نخواست  

اگ واقعا دوسم داشته باشه برمیگرده، ولی اگ برنگشت ینی بازیچش بودم💔

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
خداروشکر🩷 واقعا این خیلی مهمه که کاری انجام بدی که بعدش هم پشیمون نشی

👌❤

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706