2733
2734

اقوام ما سه روز طول کشید فکر کنم بستگی به شرایط بیمار داره نمیشه گفت چند ساعت یا چند روز

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اقوام ما سه روز طول کشید فکر کنم بستگی به شرایط بیمار داره نمیشه گفت چند ساعت یا چند روز

سه روز؟ دلم آشوبه بردارمو امروز عمل کردن😢

خدایا خودت کمکم کن 

بله زمان میبره بیهوشی زیاد میگیرن برای همین زمان میبره بعدشم یه بدن درد وپا دردیم دارن به خاطر همون مواد بیهوشی زیاده کم کم خوب میشن

بیمار ما تومور داشت شرایطش حاد بود 

انشالله که داداشاتون زودتر حالش بهتر بشه و سلامت برگرده پیشتون

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
بله زمان میبره بیهوشی زیاد میگیرن برای همین زمان میبره بعدشم یه بدن درد وپا دردیم دارن به خاطر همون ...

۶ ساعت تو اتاق عمل بود داداش نازنینم خدا کنه هرچی زودتر خوب بشه😢

خدایا خودت کمکم کن 
خواهر من انوریسم مغذی شد اونم سه روز طول کشید تو ای سی یو بود 

بیمار ما هم روزهای سختی گذروند و دکترها تقریبا از زنده ماندنش ناامید بودن الان پنج شش سالی میگذره ولی خدا رو شکر زنده اس

2706