2752
2734

من از این موضوع اصلا ناراحت نیستم تازه این خوبه 

ولی وقتی میبینم مامانم شکسته تر از بابام شده خیلی دلم میگیره 

دوست داشتم جفتتشون مث هم باشن در حالی که بابام خیلی از مامانم بزرگتره ولی به لحاظ ظاهری دقیقا برعکسن 

همیشه غصه مامانمو میخورم 

چیکار کنم ناراحت نباشم؟ 

فقط اسم عمل زیبایی و بوتاکس اینا رو نیارین 

ممنونم💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا خانوما  زودتر از آقایون شکسته میشن

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

شادی و بیخیالی

مامانه منم دیابت پیرش کرده خیلی لاغرش کرده

مامانم خیلی استرسیه

بابا جونتر نشون میده

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
کلا خانوما  زودتر از آقایون شکسته میشن

نه

آقایون زودتر شکسته میشن و میانگین طول عمرشون هم کمتره 

تنها چیزی که باعث میشه خانما هم عین آقایون یا حتی سریع تر شکسته بشن، بارداری و زایمان و بزرگ کرده بچه هست

شادی و بیخیالی مامانه منم دیابت پیرش کرده خیلی لاغرش کرده مامانم خیلی استرسیه بابا جونتر نشون مید ...

اره مامان منم جدیدا لاغرتر شده برا همین این حسو پیدا کردم 

دقیقا مامان منم پر از استرسه

2706