2752
2734
عنوان

مجردی یا متاهلی

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 79 پست
متاهلی خیلی کاراها هم انجام دادم ب نظرم ادم درست زندگیتو پیدا کنی متاهلی خیلییییی بهترهههه

آره اینو قبول دارم اگه اون فردی که دقیقا همه جوره بهت بخوره و همو درک کنید پیدا کنی خیلی خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مجردی خوب تا وقت درستش ...

و متاهلی با انتخاب درست به وقت درستش...

من هر دوش راضی بودم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

صد در صد متاهلی

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         
متاهلی در صورتی که با اکسم ازدواج کنم، در غیر این صورت تا آخر عمر مجردی چون مغز خر نخوردم، زندگیم خو ...

آفرین مستقل باشی مجردی عالیه..

اکست واقعا آدم درستیه؟یا فکر میکنی خوبه؟

بنظرم اگه واقعا دوست داشته باشه برمیگرده و ازدواج میکنه

در بهترین حالت هم مسولیت زیادی برای خانمها داره وای به حال بدش. مهم این ه که حواس ت به بعد ازدواج ب ...

آره واقعا مسئولیتش زیاده

متاهلی در صورتی خوبه که فرد مقابلت درست باشه و درکت کنه و باهم رشد کنید

2706